Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si normal ca m-ai uitat si pe mine.
    Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

    Comment


    • Ihi ste da intradevar 15 oameni oioio tot mai multi cristi nu o fost cu intentie o fost in ordinea in care mi-am adus aminte) lucru dovedit si prin faptul ca am uitat sa ma trec pe mine
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • Ma baieti nu uitati sa veniti Duminica la intalnire Probabil Ultima de anul asta fac cinste Mi-am luat si eu D-ul da... sa nu va intindeti prea tare un ceai de caciula si ii bine. Joke

        Va astept duminica la intalnire, sa va dau si incalzirile in scaune la cei care nu le dau pana atunci. Ora 17 !!


        Pe platoul salii sporturilor in fata la parcul babes
        Last edited by KeanuRev; 17 December 2009, 01:39.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Nu uitati !! maine intalnire !! Ora 17 !!
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • intalnire 20.12.2009

            ultima intalnire din acest an.
            Attached Files

            Comment


            • Din pacate raceala cu care m-am pricopsit acum cateva zile m-a tinut in casa in pat.
              Ne vedem cu drag in anul care vine.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Scuze ca n-am putut participa,dar obligatiile de familie m-au tinut departe de voi astazi.

                Comment


                • Originally posted by FastFurious View Post
                  Din pacate raceala cu care m-am pricopsit acum cateva zile m-a tinut in casa in pat.
                  Ne vedem cu drag in anul care vine.
                  Doar eu te-am scos in fata blocului
                  Lasa ca trece si raceala
                  sigpic

                  Comment


                  • Mah fratilor recunosc ca si eu am intarziat la ultima intalnire dar am avut o scuza mai buna ca raceala!
                    Adicatelea am muncit, ca paganu,recunosc, toata duminica sa instalez minunea de incalzire in scaune si... am reusit!!!! Bineinteles cu ajutorul de nepretuit al lui Bogdy!
                    Nu va pot spune cat de repede se uita efortul, dracii, degetele belite, vorbele de "duh", etc. dupa ce e gata si te asezi pe ele, mai ales dimineata cand totul e rece!
                    Mai e insa o chestie care nu-mi da pace... carterul pentru buton! Ma jigneste la ochi cand vad butonul ala spanzurand pe sub scaun! x( Asa ca rogu-va sa dati de stire si la moa daca gasiti un artificiu sau descoperiti de unde se pot face rost(contra cost sau... nu :P).
                    Aaaa, era sa uit... la PH2 este trasa deja mufa de alimentare pentru incalzire sub scaune, insa exista o ciudatenie care se-ntampla dupa ce le cuplezi: se stinge becul de la bricheta(!!!) dar bricheta functioneaza! Curat murdar!
                    Prin urmare daca aveti intrebari legat de acest "proces tehnologic" va ajut cu placere pe PM!

                    PS: Si ca sa nu uit sa va zic... Intrucat scaunele mele detin airbag-uri nu am putut sa le scot din masina facand astfel operatiunea mult mai interesanta pentru ca "locul faptei" a fost.... da, ati ghicit...IN MASINA!!!
                    Last edited by Cobra7; 22 December 2009, 11:57. Reason: completare
                    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                    Comment


                    • FastFurious intradevar a fost foarte racit abia am putut sa ma inteleg cu el la telefon sa coboare pana in fata blocului
                      sigpic

                      Comment


                      • Cu ocazia sfintelor sarbatori va doresc sanatate si fericire alaturi de cei dragi
                        sigpic

                        Comment


                        • Sarbatori Fericite!

                          Prieteni... e usor sa trimiti ganduri bune celor dragi, e greu sa alegi cuvinte potrivite dar e frumos sa ai prieteni(mai ales Loganisti :P) carora sa le urezi:
                          Craciun Fericit
                          si
                          Un An Nou mai bun si fara evenimente si crize!

                          PS: Moshu' e cel mai vechi membru al Logan Club Cluj!
                          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                          Comment


                          • Atat Asta ii buna cezare Nota 10;))
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Craciun Fericit va doresc la toti!

                              Comment


                              • Multumim unchiule Sarbatori fericite si La multi ani va doresc si eu !! Maine nu se tine intalnire !! Prima intalnire de anul viitor va fi in data de 10.01.2010 !! Vreau sa fie prezenta toata lumea dam si noi un cioc de un revelion intarziat. La multi ani inca odata !
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google