Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • doarme acolo si nici nu simte gropile ca in hamac

    sigpic

    Comment


    • Are cineva un set de capace (un pret, sa fie nezgariate)... multumesc

      Comment


      • eu am eu...
        pret zi tu unu , de obicei am vandut cu 30-40 de ron bucata fa-mi tu o oferta si iti caut iti aduc , daca-ti plac batem palma

        sigpic

        Comment


        • gata am rezolvat cu beci ... totusi daca sorin are nevoie de copilot sau vrea sa fie profu meu de rally abea astept )

          Comment


          • Capacele nu sunt pentru mine... am sa vorbesc cu unchi-miu si te sun daca le vrea ;) multumesc

            Comment


            • mai e o luna si putin... organizati ceva de revelion ? ma refer sa facem un revelion impreuna ( cu neveste ,amante , copchii , manelisti etc )

              Comment


              • Logane, scuze, daca am organiza ceva de revelion, tu crezi ca ai face parte din cei invitati? Eu nu prea cred. Asta e.

                Comment


                • da cine a zis ca vin ...eu v-am dat o idee ..

                  Comment


                  • Idei avem dar le tinem pentru noi.

                    Comment


                    • logane te bagi ca musca in ... iar ... parca nu mai postai la constanta

                      tine ideile pentru tine, in caz ca a fost prea subtil mai sus
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • ooops , eu nu mai zic nimic , ca ti-am zis parerea mea pe mess , si daca te invitam intervenea ceva in ultima clipa...

                        sigpic

                        Comment


                        • intervenea un gratar de revelion?
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • in general de revelion e frig... deci clar nu era vorba de gratare , era doar frig si are si probleme cu maseaua

                            sigpic

                            Comment


                            • daca ma gandesc ar merge un gratar de revelion, dar sa fie undeva la padure la umbra, ca sa nu ne vada nimeni.

                              Comment


                              • la lumina lumanarii , ca sa fie si romantic , beci aduce lumanarile si laurr le focalizeaza

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google