Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai e funny ....dar ma intristeaza ca e adevarata ....in felul ei ....
    Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

    Comment


    • Salutare.

      Din ciclul... vine, vine Moş Crăciun... cine vreţi să vă aduca cadourile
      Attached Files

      Comment


      • Super tare ...acum o sa vin si eu cu o propunere ....
        LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

        Comment


        • Asa o Craciunitza ???
          Attached Files
          LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

          Comment


          • asa da

            sigpic

            Comment


            • Sony, nu e cam batrana pentru tine ma?
              sigpic

              Comment


              • mai baieti vedeti ca forumul nu are semn de interzis minorilor... Va ia cna-ul
                sigpic

                Comment



                • cine o cunoaste pe duduia si imi poate da detalii ,sa ma contacteze , si-a pierdut jucaria si trebuie sa io dau inapoi , am si dovezi
                  Attached Files

                  sigpic

                  Comment


                  • Salutare.

                    ...pai tu vrei duduia sau detaliile.. ca pe mine nu m-a anuntat nimeni (sau sa-mi dea detalii) cine sunt cei doi mosi din postul de mai sus ca poate ii cunoaste cineva ca au ceva cadouri de dat si... sa nu-i ratam.

                    Comment


                    • eu vreau detaliile ca dupaia gasesc si duduia )
                      nu stiu care-i faza cu cei 2mosi , nu stiu , nu stiu da` lu unu i-se zice ``sorin scapa-curent`` )

                      sigpic

                      Comment


                      • "dovada" ta are manutze,picioruse,guritza zamby,ochi albastrii si shepcutza...asa ca....breee...,jucaria lu tanti e la mineee ) vin duminica cu tot cu ea si sa vezi ce.ti da ca nu prea ii cade bine pozele cu ea acilea..pff

                        Comment


                        • ....aaaa pe unul l-am gasit...
                          Attached Files

                          Comment


                          • GLG nu prea ti-au iesit , iti dau cam un 8 asa , a lu` sorin ti-au iesit cel mai bine.

                            PTX-ule ai vopsito pe raluca bruneta???

                            ce stiti voi , de cand am eu jucaria intre timp i-au crescut picioare si altele , aduceti voi duduia ca o conving eu de autenticitatea jucariei.

                            sigpic

                            Comment


                            • Joi 16.12.2010 plec la Craiova si ma intorc vineri 17.12.2010, poate va intereseaza.

                              A aparut o modificare: plec maine seara (miercuri 15.12.2010) la Craiova si ma intorc poimaine seara (joi 16.12.2010).
                              Last edited by jkl; 14 December 2010, 14:22. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • in spiritul craciunului...cu trupa logan club , dati click
                                "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                                Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google