Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uite vezi seysule , el a dat intr-o caprioara deci nici o vina tu poti sa iei un caine sau un delfin si tot aia e ...

    xp tu vii duminica

    sigpic

    Comment


    • Nu vine, ca sambata dimineata merge la raliu la buzias (nu se da el, doar galerie pt mareom si virtualmansorin) si nu ajunge in timp util in constanta
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Loloi dar las ca vine shtreulea

        sigpic

        Comment


        • Si ala merge la raliu in galerie si inca vreo 5-6...Deci pe noi aia din tm sa nu te bazezi, ca nu putem veni
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Of ce pacat l-as ca mia promis omega si cu rocri ca vin

            sigpic

            Comment


            • Eu stiu ca la discutii generale se intreaba orice ca de asta se numeste postul asa.
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • Orice dar problemele tehnice se discuta la probleme tehnice si nu asta ar fi problema , dar nu discuta doar constanteni probleme tehnice , aia e problema

                sigpic

                Comment


                • Am si eu un anunt de facut:
                  In caz ca va taie fata , nu se asigura cand schimba banda merge ca mortu pe banda a2a sau face alte tampenii o Dacie papuc alba (daia carosata cu aluminiu) cu numaru CT-61-GDA iertatil sau doar injuratil in gand ca e taicamiu si pe langa ca e batran tot timpu nervos si morocanos se mai ia si in gura cu cine nu trebuie... Dar de` e tata , ce sa-i fac...

                  sigpic

                  Comment


                  • foarte tare... In acest caz... Continui si eu... In caz ca da-ti de un renault clio symbol alb CT - 46 - CCL... Iertatil daca merge cat poate de incet... E sefu... Saracu s-a lecuit de viteza... L-am dus azi acasa... Cred ca i-a multumit lui dumnezeu ca a ajuns intreg ...
                    Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                    sigpic

                    Comment


                    • Renesis lucrezi la primarie ( prefectura , consiliu local ) ?

                      Comment


                      • Daca vedeti un logan roshu B 55 ZLA si va taie fata ... Va da flash'uri ,va depaseste in mod nesimtit ,.. Iertati'l e tata .. Dk e mai rau de atat ...Sunt eu
                        1.6 MPI CRAZY DRIVER

                        Comment


                        • Eu pun un anunt serios si voi o dati in caterinici...

                          sigpic

                          Comment


                          • Care stie cat mai costa / an un loc de parcare cu placuta d-aia galbena? Daca o mai face primaria asa ceva...

                            Succese!
                            sigpicLaureate 2007 GPL

                            Comment


                            • Koldun daca aflii sa ne zici si noua

                              sigpic

                              Comment


                              • Ma eu am placuta de aia galbena de parcare de la primarie, si sa stiti ca este taxa de 1.200.000 pe an si o platesti in ianuarie toata, iar la inceput cand iti monteaza tarusul tre sal platesti si pe ala vreo 800.000. Cam atat!!! Eu am tarus de 2 ani si este foarte bine, nu imi ia nimeni locul!!!!!!!!!! Apropo cererea se face la primarie pe ECATERINA VARGA, iti zic aia ce acte iti mai trebuie!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google