Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by koldun View Post
    Care stie cat mai costa / an un loc de parcare cu placuta d-aia galbena? Daca o mai face primaria asa ceva...

    Succese!
    Am pus eu anul asta in ianuarie si m-a costat in total 200 ron

    Comment


    • Pai fa si tu socoteala 120 taxa si 80 tarusul este 200 nu??? Eu am platit pe anul asta 120 atat. Cant iti pui prima data platesti si tarusul!!! Dupa aia nu il mai platesti!!! Poate sau modificat dupa ce am platit eu nu stiu ce sa zic, am chitanta deci o pot arata nu mint!!!
      mam uitat acum pe chitanta, 124ron am platit pe 15.01.2008 pe tot anul nimic in plus!!!
      Last edited by CT-76-FIE; 6 June 2008, 14:32.

      Comment


      • Originally posted by DyZ View Post
        Renesis lucrezi la primarie ( prefectura , consiliu local ) ?
        dap... Lucrez la primarie... de ce?!
        Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by SoNyKeL View Post
          Eu pun un anunt serios si voi o dati in caterinici...
          te-ai suparat ?!...
          Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
          sigpic

          Comment


          • @CT-76-FIE
            @SUPERCAR
            Multam de info. Eu mai am tarusul cel galben de unde am avut loc de parcare caci l-am luat cu mine dupa ce m-am mutat si se pare ca daca nu anul asta, s-ar putea ca la anu' sa il folosesc din nou ca se cam aglomereaza zona.
            @SoNyKel
            Iata ca s-a aflat de la stimabilii colegi.
            Din nou, multumesc
            Succese!
            sigpicLaureate 2007 GPL

            Comment


            • Salut. Tin sa va anunt ca azi este expozitie tuning in Mamaia la Cazinou. Expozitia incepe de la ora 11 si tine pana seara la ora 24:00 daca nu ma insel. Daca e poate ne intalnim pe acolo. Sa auzim numai de bine
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • Ar putea cineva sa imprumute un detector de radar pt vreo 4 zile ?

                Comment


                • buna ziua dragilor!

                  Deocamdata,vreau sa va multumesc pentru ca participati la chestia asta,numita loganclub,sunt pieton cateva zile,poate saptamana viitoare o incep ca sofer .Nu va cunosc,dar datorita voua sunt in tema cu ceea ce am de facut la dealer cand iau masina,cand trebuie s-o inmatriculez,si alte asemenea chestii loganoase.Sunt un mos de patrujda ani din Tuzla si astept sa-mi intregesc familia cu un laureate alb.Mi-am condus dacia mea la remat si aproape ca am varsat si o lacrima dupa ea in bratele pustiului meu in timp ce il consolam.Acum am cam aceeasi senzatie ca atunci cand asteptam sa-mi nasca nevasta!Ca veni vorba de nevasta,plec ca ma cheama datoria!

                  Comment


                  • Bine ai venit printre noi
                    Ne bucuram ca ai ales LOGAN si speram sa te multumeasca.
                    Cai care au facut LOGANCLUB au avut o idee trasnet
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • Bogdane, daca te consideri mos la 40 de ani, atunci sunt cativa printre noi care nu sunt asa departe de tine, .
                      Iar cu regretele pentru vechea masina, le vei mai avea cca 1 sau 2 saptamani dupa ce vei fi posesorul Loganului , dupa aia totul va fi istorie , crede-ma ca stiu ce spun. Te vei convinge singur. In alta ordine de idei, cred ca ar fi bine sa-ti faci aparitia , asa din cand in cand, Duminica la intalniri, si sunt convins ca vei afla mult mai multe despre masina, si consider ca poate fi si un mod constructiv de ati pierde timpul ...... Cateodata, .
                      Cu stima, FLO.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Va multumesc boieri dumneavoastra pentru buna primire.Vorba cu mosu a fost o gluma,ca vad ca media de varsta e mica prin clubul asta.Regretele pt. Dacia mea sunt de fapt amintirile cu ea si ajutorul enorm primit prin ea de la cel care mi-a dat-o atunci cand aveam mai mare nevoie de o masina.Si am ales logan nu atat pt. Pret ci pentru ca-mi place si cred ca mi se potriveste.Sotia vroia Hyundai Getz,sau Fiat Albea.I-am spus ca daca vrea putem lua numar preferential ALB!Luni merg sa o iau de la Tulcea,ca acolo am gasit masina la programul RABLA.Sunt multe de spus despre disponibilitatea celor de la rent-car litoral,despre profesionalismul celor din brd si nu vreau sa ma gandesc la ce mai urmeaza!Cat despre ajungerea mea pe la intalniri,o sa ma straduiesc,e destul de ciudata situatia,lucrez in Mangalia,stau in Tuzla si sa fac o plimbare in Constanta ...De fapt,incepe sa sune interesant.Daca sotia mea ar fi de servici in seara respectiva ar trebui sa iau si puradeii cu mine si atunci chiar ca va fi mica media de varsta!!!

                        Comment


                        • Nu e pb daca e se vor juca cu baiatu lu unEL
                          CT-42-SMC doar un logan mai galagios

                          Comment


                          • Si al meu este disponibil, si probabil este cel mai tanar mebru din "club",
                            Asa ca ...... Daca poti vino, daca nu , nimeni nu se supara, ok?
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • Nu stiti ce spuneti acolo...Mihaita al meu ma tot intreba cand tine el de volan sa stau eu in spate cuminte si sa n-am voie sa fac nimic cand merge masina.Acum de-abia asteapta sa vada masina lui albea(tot ce-i masina alba e albea!).
                              Imi cer scuze ca nu am spus ca parasesc taramul netului pt realitatea familiei si am lasat un om asteptand un raspuns.Dar sunt un om insurat si am deci o stapana,da?Eu sunt singurul vinovat ,nu ea ,si o sa ma straduiesc sa nu mai fac.
                              Dealtfel,dupa ce am postat aici,mi-am dat seama ca trebuia sa o fac pe threadul principal,nu pe cel din Constanta.Poate de astazi.Nu cereti prea mult de la mine,pentru inceput!

                              Comment


                              • Bogdan maine te asteptam la intalnire... Eu locuiesc si in eforie sud... Asa ca poate uneori mai facem o mica intalnire ad-hoc pe acolo... Dar nu saptamana asta...
                                deci vi duminica la intalnire?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google