Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uuu ce bine. fotografi avem vreo 2 in fine cu cat mai multi cu atat mai bine. dar un cameraman nu avem.

    sigpic

    Comment


    • Sory pentru cele 2 postari dar am net de la vodafone si mai face figuri.... multam pt intelegere...

      Comment


      • da da camerman ... la multe evenimente ar pica la fix ..de poze se ocupa mini-me
        Care e al doilea fotograf ? cumva psu ?:|

        Comment


        • Da ... baieti va voi ajuta cu placere dar dupa cum spuneam: am doar o camera foto... dar daca facem rost si de una video... va ajut cu placere (am sa caut una).

          Comment


          • ce bine.... poate mai facem un mars sa fie filmat.... ca atunci.... cand era sa ne pupam.... in mamaia....
            nu, doamne ferii, acum vorbesc serios chiar trebuie camera.... poate din cotizatie?
            ca pana la vara cand se mai fac regionale.... multe grade sub zero o sa fie, si avem timp sa strangem bani

            Comment


            • si gratarele pe plaja ? ) acuma avem si bucatar oficial floryn

              Comment


              • 1.nu neaparat la vara o sa se faca regionala
                2.da , ma batut si pe mine gandu sa ne luam diverse din cotizatii , camera de filmat sau soft si cablu de diagnoza. dar nu vreau ptr ca vor iesi discutii , da dece tine cutare camera acasa , vreau so iau si eu acasa , da vreau si eu sa filmez da vreau si eu sa fiu filmat si etc...
                asa ca nu din banii de cotizatii nu vom cumpara asa ceva.

                sigpic

                Comment


                • cel mai bine cautam ceva pentru upgrate logan laptop + soft +cablu diagnoza pentru inbunataiiri sau sa facem jocu ala ruleta tiganeasca cine stie. si ne punem strange cativa insi si punem pe luna cate x$ si vedem noi ce o sa iasa
                  Multe idei sunt dar foarte putini oameni de incredere si serisoi
                  Last edited by CT08GNT; 28 November 2009, 11:06.
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • nu am inteles ce vrei sa zici da discutam la intalniri...

                    sigpic

                    Comment


                    • pur si simplu sa explic ruleta tiganeasca se dau niste bani pe luna de fiecare membru care participa la acest joc si cand ii vine randu ia bani pe luna de x$ si nu are voie sa dea inapoi de la joc dupa ce a luat bani bine jocu asta se joaca mai mult la munca de oameni cu salariidar eu cred ca il putem juca si noi membrii mai apropiati .
                      De cei care zic ca sunt oameni neseriosi si de incredere nu am nume sa dau dar vor aparea cand se vor face cumparaturi si vorba ta vor aprea discutii si mai stiu eu ce in cazul cu aparatu foto sau alte chestii . mai vorbim despre asta si la intalniri
                      drive with speed than you die fast

                      Comment


                      • a ruleta sau C.A.R. nu nu sunt de acord ca nu vreau sa mi veniti sa plangeti ca cutare nu mai da pe la intalniri si etc... deci cred ca am incheiat discutia...

                        sigpic

                        Comment


                        • Vreau si eu sa-i urez un "la multi ani " lui Adittza . Sa fi sanatos frate !
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • pai daca e ziua lui , la multi ani si din partea mea te asteptam maine la aqua cu bomboane...

                            sigpic

                            Comment


                            • repede ti-e gandu la bombonele

                              Comment


                              • Pufi Pufi cica la el '' te asteptam cu bombonele '' dar oricum noi n o sa apucam nimic ), il astepti poate.

                                p.s La multi ani si sa fi fericit ! Numai bine
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google