Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • toti avem munca si timp putin , incearca sa vii pe 11 la intalnire.

    sigpic

    Comment


    • Cristos a inviat! Eu unu nu stiam de lista, stiam doar ca se va pleca la Tulcea pe data de 17. De abia aseara am venit in Constanta, n-am avut unde sa citesc ce s-a mai scris pe site. Poate oi reusi sa ajung si eu pe 17 dar deocamdata nu stiu ce se va intampla pana atunci. Se strang ceva banuti in plus in afara de cotizatie ? Numai bine
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Hristos a Inviat si paste fericit!
        sigpic

        Comment


        • Poate va intereseaza.
          Joi merg la Star Service Tulcea cu masina de la serviciu pentru revizie.

          Comment


          • jkl cred ca vin eu cu tine. sa mai rezolv niste probleme ca si asa dupa 2drumuri ma rupt la benzina.

            sigpic

            Comment


            • Sonykel ai numarul meu de telefon. Ma suni si vorbim sau postezi pe aici, cum vrei.

              Comment


              • Si pe la urma se strang ceva banuti pt Tulcea sau ramane cotizatia normala ? Ca sa stiu si eu nu sa ma trezesc ca gaina aia in mijlocul gramezii..
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • ramane momentan cotizatia normala cine vrea plateste in avans. si eventual daca hotaram marirea cotizatiei din iunie.

                  sigpic

                  Comment


                  • o sa cotizez si eu de acum incolo... si daca este si ceva de strans pentru Tulcea ma bag si eu...
                    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                    Comment


                    • jkl...sony nu aveti nevoie de inca cineva care sa va tina de urat ? )

                      Comment


                      • nu, ma duc cu treaba. bine daca jkl vrea sa te ia partea a2a dar eu nu am timp sati tin de urat
                        Daca ai vorbi si romaneste ar intelege lumea. Cate poate sa faca o virgula. Cum iti suna: NU am sa iti dau bani. Dar, NU, am sa iti dau bani!
                        Last edited by andy_x3m; 7 April 2010, 21:57.

                        sigpic

                        Comment


                        • Pufy il ti tu in brate pe loganu daca il ia JKL ca eu unul stau in fata sa simt drumul......
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • Baieti daca e sa mearga cineva la Tulcea pe 17 ma poate lua si pe mine cineva ? Posibil sa vina si prietena mea. Pun si eu de benzina nu-i problema. Apelez la voi deoarece masina mea o sa ramana la Tulcea pt cateva zile. Joi ( saptamana viitoare ) merg cu ea la revizie ( 75 000 km ) si cu ocazia asta o sa apelez si la Casco acolo pt capota motor, bara fata, spate , prag zgariat, plafon ciupit de la pietricele si ce-o mai fi aaaa si plus remedierea ruginei de sub periile alea de la usi ( in garantie ). Va multumesc anticipat dragilor

                            p.s Zambi meu a iesit din garantie gata, pe 4 aprilie.
                            Last edited by Christnacht; 7 April 2010, 23:07.
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Cristi o sa ai o gramada de oferte ... presimt eu ceva...
                              sigpic

                              Comment


                              • Deja si-a facut GNT-ul mila de mine . Ii multumesc
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google