Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • licienta sigur am luat-o . ideea e de nota. 8 ? sau ce nota? miercuri seara doar suc fara alcool...

    Daca aveai proba si la Romana, sigur o picai!
    Last edited by andy_x3m; 29 June 2010, 12:39.

    sigpic

    Comment


    • Bravo pufii sanatatee si succes mai departe in toate planurile... Sper sa ajung miercuri... in caz de nu pot, ramane pe sambata si crede-ma ca o sa-mi iau revansa )
      BAH. Scrie corect, de la tine am pretenţii
      Last edited by andy_x3m; 29 June 2010, 12:39.

      Comment


      • Ajutor

        Seara buna! Stimati colegi, dat fiind ca in curand va veni vacanta, voi face o scurta iesire la mare cu familia si cu niste prieteni. Cum fi-mea cea mica se plictiseste la foc automat cand raman prins in trafic, am rugamintea de a-mi comunica care este starea drumului Cernavoda-Seimeni-Silistea -Tepes Voda-Dorobantu-Nicolae Balcescu-Mihail Kogalniceanu-Ovidiu-Constanta-Cumpana-Mereni-Topraisar-Mosneni-Unirea-Pecineaga-Mangalia.
        Am ales ruta asta ca alternativa la Cernavoda-Mircea Voda-Castelu-Poarta Alba-Basarabi-Valu lui Traian-Constanta-Agigea-Eforie Nord-Tuzla-Unirea-Mangalia, dat fiind ca data inceperii sejurului este un inceput de weekend si va fi nebunie in trafic si asa cum spuneam mai sus, cea mica nu are rabdare daca raman pe loc mai mult de 15 minute. Orice ajutor si orice sugestie cu privire la ruta/rute de deplasare si starea drumurilor este binevenita. Prefer sa fac mai multi km. decat sa stau pe loc si sa impac bebe-ul. Multumesc anticipat!!

        Comment


        • daca nu vii intr-o vineri dupa ora 16. mergi linistit pe A2-Cernavoda-Medgidia-Constanta-Mangalia. Pe unde zici tu drumul e destul de nasol.
          sigpic

          Comment


          • cine vine marti la tulcea la revizie? sa zica sa il programez...

            sigpic

            Comment


            • are cineva vreun TV-tuner EXTERN sa-mi imprumute/inchirieze si mie cateva saptamani???

              sigpic

              Comment


              • Am eu, til aduc azi la intalnire.

                Comment


                • abia acum am vazut mesajul.. mare om mare caracter acum am si eu tv din nou... pana imi rezolv problemele cu pc-ul

                  niste suruburi de PC are cineva? alea cu cap de stea banale etc... vreau si eu multe vreo 20imi trebuie ca am tot pierdut din ele si am 2pc-uri dezmembrate...
                  Last edited by SoNyKeL; 4 July 2010, 23:08. Reason: Automerged Doublepost

                  sigpic

                  Comment


                  • Poate va intereseaza.
                    Vineri dimineata la ora 5:00 plec la Bucuresti. Daca aveti ceva de adus sau de trimis sa ma anuntati, dar nu persoane ca suntem cinci.
                    Ma intorc seara tarziu, posibil dupa ora 23:00.

                    Comment


                    • bai da la SIBIU la NATIONALA nu vine nimeni ? e cu , cursa de indemanare , slalom , alea alea caterica bauta , cunoasteti lumea din tara? nimeni din Logan Club Constanta nu participa la nici o regionala , nationala?
                      detalii aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...d=1#post661023

                      jkl , in ce zona , sector ajungi???
                      Last edited by SoNyKeL; 7 July 2010, 22:51. Reason: Automerged Doublepost

                      sigpic

                      Comment


                      • Sonykel, ajung pe la gara de nord, regie si pe la o firma prin Bucuresti (ii sun ca sa imi zica unde sunt). Daca ai nevoie de ceva poti sa-mi spui ca am toata ziua la dispozitie sa umblu prin Bucuresti.

                        Comment


                        • cum ma..eu nu am participat la mioveni ?
                          la sibiu merg 50%

                          Comment


                          • pai tu nu esti de interes in logan club constanta

                            Comment


                            • ba animaluleee...ce cauti tu aici ... ...

                              Comment


                              • cata fof ai inca o bere de la mine...

                                deci revenind , cine vine la sibiui?
                                loganule fara suparare dar nu se poate baza omul pe tine nici cat negru sub unghie si exemple sunt multe si ti-le dau si eu si andy si gxg-ul...
                                daca vrei sa vii eu te iau cu mine , daca platesti la benzina.

                                eu m-am inscris pe lista , in seara asta imi dau avansul de cazare. mai am un loc ptr pasageri , poate chiar 2. in ideea in care nu am chef sa plec cu masina cocosata si plina de lume.
                                Loganu` s-ar putea sa vina , alt doritor? 99% o sa fac si transfagarasanu...
                                Last edited by SoNyKeL; 9 July 2010, 19:58. Reason: Automerged Doublepost

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google