Membrii Cotizanti --- Logan Club Constanta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Eu dau un vot pro regulamentului.
    Ideea cu stikerele de culori diferite facem tiganie....+ca iar trebuiesc bani, trebuiesc refacute... etc....alti bani alta distractie si nu prea ai cum sa departajezi chiar asa bine... de ex eu cred ca am lipsit la 1 sau 2 intalniri de 2 ani ) ... ce culaore as avea?

    Totusi hai sa ne mai gandim la unele aspecte legate de regulament...idei pro/contra si stabilim impreuna .... daca stabilim impreuna de comun acord inseamna ca ne si putem supune acestui regulament.

    PS: Andrusk tu.....te excludem din start ca nu te-ai tinut de cuvant.... ziceai ca vi in februarie sa tragem si noi o betie si uite ca a venit vara si nimic.... ce naiba ma.... Stau sticlele pline..... (bineinteles ca glumesc cu excluderea....numai bine, salutari de la mare )
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • #77
      Zicea Pufy mai sus ca ii place ca nu ne certam ) asta ar mai fi sa ne mai si certam pe aici pt niste nebunii. Chiar daca ma mai supar eu cateodata o data la 1 an asa doar suntem oameni mai avem si noi scapari ;). Numai bine si sa definitivam odata regulamentul ala. Oricum in 6 saptamani 8 saptamani cat naiba o fi imposibil sa nu vin de 2 ori acolo daca nu am nimic in plan pot sa vin si in fiecare Duminica nu i asta o problema. Duminica mai bine ne lasam masinile acasa ne intalnim asa la o bauta cu totii ). Haidi ciao
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #78
        Incet incet logan club constanta se transforma dintr-un club anonim,intr-unul care scoate capul in lume.Lucru asta aduce si avantaje si dezavantaje.La avantaje as trece reclama reciproca,sau relatia de simbioza intre club si alte parti,benefica ambelor tabere in proportii diferite sau, cine stie, egale.La dezavataje as puncta dorinta unora de a beneficia rapid de "relatiile" clubului.Momentan nu prea e cazul, dar cu cat creste in notorietate ,cu atat va atrage mai multa lumea.daca ne hotaram sa mergem pe calea asta,clar trebuie un regulament,pentru ca nu va mai fi doar un simplu club de "prieteni" fara obligatii.
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • #79
          Memento to me: Daca devenim ``si mai mari`` , pe gxg il angajam pe post de avocat + poet.

          Da, am cam sintetizat tot ce am zis in 10 posturi si mai ma chinuiam sa explic in 30 de posturi.

          sigpic

          Comment


          • #80
            Eu unul sunt de acord cu regulamentul...e foarte ok ...si nu vad de ce as schimba ceva....singura chestie care mi se pare putin aiurea ...cu anuntatul..ca vine sau nu...dar deocamdata e ok.
            Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

            Comment


            • #81
              ideea era daca nu vi sa anunti. momentan sunt in examene joi noapte sper sa-l redactez si sa revin cu o versiune imbunatatita.

              sigpic

              Comment


              • #82
                Eu unul nu mai vreau sa fiu membru cotizant, deci ma retrag.Legitimatia o sa o inapoiez cu prima ocazie cind ne intilnim.
                Multa lume, putini oameni...

                Comment


                • #83
                  cand se va desfasura urmatoarea sedinta a forului superior al membrilor cotizanti? Doresc sa depun o cerere de acceptare intre randurile membrilor posesori de legitimatie. exista un format standard in care trebuie formulata cererea? semnaturi adunate? .... eventual o spaga ceva cumva cuiva :p. Eu stau prost la capitolul limba romana... o pot face in limba materna?
                  Last edited by yrman; 14 May 2010, 10:37.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    GATA cu caterinca!!!
                    yrman vb si de la 1iulie te vom accepta , nu cred ca are cineva , ceva impotriva acestui lucru.

                    alexGNT si Loganu , aveti cate un WARN ptr caterinca si off-topicul facut. pe acest topic nu se accepta asa ceva. Pana acum v-am zis , v-am tot reamintit.

                    Vreti caterinca luati postul cu copy -paste cu quote si faceti caterinca la discutii generale dar nu aici.
                    Last edited by SoNyKeL; 15 May 2010, 11:17. Reason: Automerged Doublepost

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Super regulamentul, sper ca asta o sa ne mai disciplineze pe multi. De la 1 iunie se vor cerne singuri membrii adevarati. Numai de bine tuturor.

                      Comment


                      • #86
                        iulie de la inceputu lu iulie va intra un regulament in vigoare si vom mari cotizatiile.

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Regulamentul final pentru care azi si-au dat acceptul urmatorii:

                          1.beciacustic
                          2.ionut.pwa
                          3.jkl
                          4.mushu
                          5.ptx
                          6.se-sayd
                          7.sonykel
                          8.
                          Astept sa completati lista , am facut modificarile cerute de kelu si yrman. Erau modificari mai mult de formulare sau unele chestii se repetau de doua ori.
                          Cine nu il poate vedea in PDF , mi-l cere pe mess sau aici pe forum in word , format doc sau ce format doriti si il primiti pe mess sau pe mail.

                          Votul dureaza 2saptamani incepand de acum sau pana se strang 15voturi PRO. Daca in 2saptamani nu se strang 15 voturi se va lua in considerare , optiunea pentru care sunt mai multe voturi. Adica pe 30mai se inchide votul.
                          Din momentul in care regulamentul va fi votat , voi incepe sa impart niste fise de inscriere care vor fi publicate si aici pe forum in ALB(necompletate adica) pe care le veti completa acasa sau la intalniri si le predati pana pe 27iunie(ultima duminica din iunie) incepand ca din 4iulie(prima duminica din iulie) regulamentul sa intre in vigoare o data cu cresterea cotizatiei la 20 de lei.
                          Attached Files
                          Last edited by SoNyKeL; 17 May 2010, 20:16.

                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Regulamentul final pentru care azi si-au dat acceptul urmatorii:

                            PRO

                            1.beciacustic
                            2.ionut.pwa
                            3.jkl
                            4.mushu
                            5.ptx
                            6.se-sayd
                            7.sonykel
                            8.deluxe

                            CONTRA

                            1.
                            2.
                            3.
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • #89
                              plm is de acord .. numai ca am uitat sa semnez ..


                              Pentru caterincosi : PLM = parerea lu mama ( ca l-a citit si ea )
                              Regulamentul final pentru care azi si-au dat acceptul urmatorii:

                              PRO

                              1.beciacustic
                              2.ionut.pwa
                              3.jkl
                              4.mushu
                              5.ptx
                              6.se-sayd
                              7.sonykel
                              8.deluxe
                              9.loganu
                              10.
                              11.
                              CONTRA

                              1.
                              2.
                              3.

                              Comment


                              • #90
                                Regulamentul final pentru care azi si-au dat acceptul urmatorii:

                                PRO

                                1.beciacustic
                                2.ionut.pwa
                                3.jkl
                                4.mushu
                                5.ptx
                                6.se-sayd
                                7.sonykel
                                8.deluxe
                                9.loganu
                                10.andrushk

                                CONTRA

                                1.
                                2.
                                3.
                                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google