Membrii Cotizanti --- Logan Club Constanta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PRO
    1.beciacustic
    2.ionut.pwa
    3.jkl
    4.mushu
    5.ptx
    6.se-sayd
    7.sonykel
    8.deluxe
    9.loganu
    10.andrushk
    11. andy_x3m
    12. gaby_laz
    13. Marius_VMG
    14. GNT
    15. S.catalin
    16. lepi_liv
    17.cic-u
    CONTRA

    1.KELU`
    2.
    3.
    Punctul 1.3.1 nu cred ca-si are rostul.Intr-adevar logan club a inceput ca un club monomodel,dar daca atrage si alti pasionati nu vad de ce nu i-am primi.Punem un punct in care specificam ca orice premii de fidelizare,materiale promotionale(ulei,filtre,huse,cauciucuri,oglinzi, suruburi, piulite, etc.),etc. se fac in principiu pentru a se potrivi celor 3 modele de pana acum(cu adaugiri daca apar altele) si impacam si capra si varza.

    revin diseara dupa ce citesc tot
    Last edited by gxg; 17 May 2010, 16:38.
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • sincerc gxgul nu am stitu cum sa modific acel punct. o sa-l modific.

      sigpic

      Comment


      • PRO
        1.beciacustic
        2.ionut.pwa
        3.jkl
        4.mushu
        5.ptx
        6.se-sayd
        7.sonykel
        8.deluxe
        9.loganu
        10.andrushk
        11. andy_x3m
        12. gaby_laz
        13. Marius_VMG
        14. GNT
        15. S.catalin
        16. lepi_liv
        17.cic-u
        18. LEO
        CONTRA

        1.KELU`
        2.
        3.
        Last edited by CT-76-FIE; 17 May 2010, 18:54. Reason: AM COPIAT GRESIT DATA TRECUTA CA UN CASCAT

        Comment


        • sunt deacord, cu mentiuneaca membrul cotizant sa fie exclus prin votare,si daca nu respecta punctul 2.3.4. si atunci cand nu iirespecta pe ceilalti membrii cotizanti si nu numai.
          se pune accent prea mare pe prezenta si nimic despre relatiile intre membrii
          doar nu e armata sa fiu mereu la prezent laapel
          unii dintrenoi au familii,copii.... si dupa o saptamana de serviciu, poate petrec si ei in familie
          asta este parerea mea

          PRO
          1.beciacustic
          2.ionut.pwa
          3.jkl
          4.mushu
          5.ptx
          6.se-sayd
          7.sonykel
          8.deluxe
          9.loganu
          10.andrushk
          11. andy_x3m
          12. gaby_laz
          13. Marius_VMG
          14. GNT
          15. S.catalin
          16. lepi_liv
          17.cic-u
          18. LEO
          19. 78 psu
          CONTRA

          1.KELU`
          2.
          Last edited by 78 PSU; 17 May 2010, 19:34. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • citeste punctu 2.3.3 si apoi punctu 4.10 sa pus accentu pe tot. cum ai vrea sa se intample ceva cu cublul? daca nu exista prezenta. logic ca accentu principal se pune pe prezenta fara prezenta nu e nimic.
            nu a zis nimeni ca suntem la armata , dar asa fara putina responsabilitate din partea voastra eu nu mai fac nimic.
            adica eu pot fi tras la raspundere pentru orice , se poate da vina pe mine daca ceva nu iese bine , imi cereti socoteala la cotizatii. dar eu voua nimic?
            e corect asa?
            veniti cand vreti , cum vreti , daca vreti.
            NU! ambele tabere adica si ``eu`` si ``vo`` sa aiba responsabilitati.


            PS.cui nui convine regulamentu refuza semnarea lui si ramanem prieteni si veniti cand puteti cum puteti dar sa nu aud nici ``pas`` ca nu facem aia nici aia si dece asa si nu asa.
            Apropo.eu iti inteleg supararea ta cu loganu. problema asta o rezolvati intre voi. eu nu eram de fata nu stiu ce si cum sa intamplat.
            ai facut legautra ca pe orbitrek/laur l-am exclus ca pentru ma injurat. da corect ma injurat pe mine cand eu incercam sa fac ceva pentru club si ma injurat de fata cu toata lumea.
            Acum daca deluxe cu gaby in timpul lor privat se injura si se bat eu nu o sa-i dau afara.
            Deci iti inteleg supararea dar nici lu loganu nu am ce sa-i fac , e copil prost , oricum de 2-3saptamani incoace l-am tot scos la ``careu`` si l-am mustrat pe diverse motive.
            Attached Files
            Last edited by SoNyKeL; 17 May 2010, 20:27.

            sigpic

            Comment


            • PRO
              1.beciacustic
              2.ionut.pwa
              3.jkl
              4.mushu
              5.ptx
              6.se-sayd
              7.sonykel
              8.deluxe
              9.loganu
              10.andrushk
              11. andy_x3m
              12. gaby_laz
              13. Marius_VMG
              14. GNT
              15. S.catalin
              16. lepi_liv
              17.cic-u
              18. LEO
              19. 78 psu
              20. PTK
              CONTRA

              1.KELU`
              2.

              Comment


              • E ca acum s a hotarat si cu regulamentul, eu unu zic ca ar trebui ca pe viitor sa ne gandim si la ceva mai deosebit adica intrarea in legalitate, sa fie un club cu acte tot. E Pufy ti am mai dat un os de ros ? Chiar ca ar fi si mai si. Stiu ca itrebuiesc multi bani pt asa ceva dar nu se stie ce va fi pe viitor, poate si sponsorizari ceva om trai cu totii si om vedea
                Last edited by Christnacht; 17 May 2010, 22:14.
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • CIC-ule , mai e mult pana departe. Momentan nu vad nici un beneficiu daca clubul devine ceva legal. La mine , in viitor inseamna minim 1an. Mai vreau inca un eveniment cu Star Service Tulcea de amploare mai mare strict pentru LOGAN CLUB si o regionala adevarata cu cazare si toate cele.
                  Plus ca va trebuia ca XP-ul sa isi dea acordul daca ar fi sa trecem la statutul de ACS Logan Club Constanta.

                  sigpic

                  Comment


                  • Eu ma gandeam alcumva,ca tot suntem atatia,hai sa ne facem un fel de ONG,ceva fara profit si sa ne alocam aia 2% din salariu,ca am mai strange ceva banutzi la sfarsit de an...
                    love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                    Comment


                    • si cu un ACS putem face astea dar trebuie , bani , pile relatii si mult timp si draci si birocratie si toate cele.
                      momentan nu are rost sa ne bagam la dastea sa ne legam la cap fara sa ne doara...

                      sigpic

                      Comment


                      • Adevarul e ca fara pile nu ne baga nimeni in seama + bani la greu dar niciodata nu trebuie sa spui NU
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Scuze ca am postat unde nu trebuia, dar cum am zis voi veni in continuare la intalniri cand voi putea, tot prieteni imi ramaneti toti, nu ma deranjat nimeni si nici nu sunt suparat, sunt perfect de acord cu regulamentul, dar sunt nevoit sa stau ceva vreme deoparte cum am zis din motive pur personale. Cu respect.

                          Comment


                          • oki. asa imi place civilizat sa nu creada lumea ca ne certam sau ca ne ascundem unii de altii.

                            sigpic

                            Comment


                            • din motiv de licienta si PC-defect , nu mai pot pune in practica nici regluamentul si nici listele cu cotizatii ptr ca toate datele sunt in PC , si ar trebui sa ma complic sa mut hdd-ul in alt pc si sa vad unde sunt fisierele , sa le copii si etc... asa ca momentan nu am ce liste sa afisez pana nu-mi repar pc-ul.

                              sigpic

                              Comment


                              • Eu trebuie sa dau cotizatia pe luna iulie, nu-mi uit datoriile . Cu 1 ocazie trebuie sa dau cotizatia. Numai bine
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google