Service-uri, vopsitorii sau spalatorii auto de care sa ne ferim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SoNyKeL
    replied
    te referi la ACS Service din Medea 1. Eu mi-am reparat papucul acolo , am fost foarte multumit de calitatea lor adica de treaba de tinichigerie , dar mi-au furat din interior set de becuri sigurante , tigari , ochelri brichete si alte porcarii... Plus rezervoru era gol mi-au dat ei 2litri sa ajung pana la peco , ca sa observ peste cateva zile ca pe procesu verbal de primire al masinii scria clar ca a venit cu 3/4 benzina in rezervor , dar din pacate am fost prea ocupat cu altceva ca sa ma cert cu ei.

    Leave a comment:


  • s.catalin
    replied
    -Eu am fost sa-mi schimb parbrizul crapat din cauza unor pietricele (pe casco) la un service situat in capatul strazii Medea (nu-i stiu numele voi cauta foile si va voi spune);
    -Dupa ce am spalat masina am obs. parbrizul nu era lipit bine: avea un loc pe unde patrundea apa(langa oglinda retrovizoare);Am fost si l-au pus din nou dar am stat pe capul lor ca sa vad totul.
    -Am vb cu un baiat de acolo si a spus: " aici totul se face pe repezeala, sunt numai masini de la asigurarile casco si nimeni nu isi bate capul "...
    -Am bagat de seama ca se lucreaza dezorganizat si murdar, nu mai spun ca mi-au oprit si cartea masini pana primesc banii de la asigurator...
    Sper sa fiu primul si ultimul patit aici, haide-ti sa ne ajutam - multumesc!!!

    Leave a comment:


  • Service-uri, vopsitorii sau spalatorii auto de care sa ne ferim

    Aici ne putem anunta cu privire la problemele aparute in anumite service-uri din Constanta... Adica de ce service-uri sa ne ferim... si un motiv. Multumesc.

    Scrie-ti ce patanii ati avut si mai ales motivul pentru care nu sunteti multumiti de o unitate!
    Last edited by andy_x3m; 1 December 2009, 13:06.
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google