Spalatorii din Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spalatorii din Constanta

    In topicu asta fac niste reguli specifice de postare...
    Cine nu le respecta va avea de suferit
    1.Numele Spalatoriei
    2.Locatia/Adresa
    3.Tarife/Servici Oferite
    4.Optional Programul cand e deschis sau daca e Non-Stop
    5.Cat de multumit ati fost
    6.Cat ciubuc ati lasat
    7.Fara caterinca , cine spala masina in curte sau la munca nu ma intereseaza Se vrea a fi un topic serios si cu informatii stricte la subiect si utile...
    Clar???

    sigpic

  • #2
    Spalatorie pe Salcamilor, zona Trocadero
    cum vii de pe lapusneanu si mergi spre dacia dupa semaforul de la trocadero faci a doua la dreapta , e strada aia care uneste lapusneanu cu tomis ,si imedia pe colt e spalatoria.

    Inteior + exterior 20 ron si sunt f multumit de serviciile lor.
    de obicei las ciubuc intre 2 si 5 ron
    1.6 MPI CRAZY DRIVER

    Comment


    • #3
      Eu am inceput sa-mi spal masinuta numai la Ambient Car Wash (zona gara) de care sunt super multumit de serviciile lor.Chiar azi mi-am spalat o si vrea sa spun ca am stat 1:30 min pana mi-a spalat-o nu mai aveam rabdare .Exterior spuma + ceara 19 lei + ca de fiecare data las 10-15 lei dar stiu ca imi scot masinuta de acolo COOL ca sa zic asa.Sa aveti grija de voi.O seara cat mai placuta
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #4
        eu mi-am spalat masina in seara asta in spate la dina la trocadero si anume 12 ron exteriorul cu sampon , ce sa zic multumit

        Comment


        • #5
          Cam nasol cu sampon ca pune peria pe masina .

          Cristinacht am zis reguli specifice de postare... adica se posteaza doar de spre spalatorii , nu se fac comentarii la alte posturi
          Last edited by SoNyKeL; 28 February 2008, 14:20.
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • #6
            La Crimbo Gaz , fata in fatza q Pizzeria San Marco ...int+ext q spuma 23 ron , e printre cele mai bun din cta !

            Comment


            • #7
              Sonykele ce am zis eu era legat tot de spalatorii ca doar despre asta e vorba .Raule
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • #8
                Io o spal in spate la kaufland pe oborului ... e o spalatorie mare are apartine de romaris ... tarife .. spuma activa interior parfumat spalat mochete spalat mocheta masinii cu detergent etcsi ceara 22 roni ... si a 5-a spalare este moca ... sunt super multumit ...
                sigpicMy ride

                Comment


                • #9
                  ...

                  Eu duc la spalat masina la Delphi (sau ceva de gen). e pe strada Bucuresti la intersectie cu Th Burada, langa Cimitirul Municipal. 22 ron interior+exterior cu spuma, bonus curatare portbagaj. spal masina (si pe asta si pe cea dinainte) de aproximativ 3 ani. spaga... cam 5 ron, dar merita.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Slab ... mie la 22 roni imi spala mochetele, mocheta masinii (podeaua cu teregent) imi parfumeaza masina, imi da cu aspiratorul, imi spala geamurile cu solutie, imi spala cu spuma activa imi da cu ceara si daca las 5 roni imi da si portbagaju si jentile cu tratament
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • #11
                      Deluxe cred ca ma duc si eu la spalatoria asta unde zici tu... ca eu data trecut am spalato cu 24 de ron la o spalatorie in eforie si la interior doar mi-a aspirat-o

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        E adevarat deluxe, spala ok aia acolo, dar in general stai juma de ora pana sa intri, chiar daca sunt 5-6 "padocuri".
                        la prima spalare o duc acolo si revin cu "impresii" (pareri legate de spalatorie, a nu se intelege gresit)
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by andy_x3m View Post
                          Eu duc la spalat masina la Delphi (sau ceva de gen). e pe strada Bucuresti la intersectie cu Th Burada, langa Cimitirul Municipal. 22 ron interior+exterior cu spuma, bonus curatare portbagaj. spal masina (si pe asta si pe cea dinainte) de aproximativ 3 ani. spaga... cam 5 ron, dar merita.
                          acolo o spal si eu
                          Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Deluxe mai facut curios cu spalatoria asta, si cred ca o sa ma duc si eu.De obicei o spal la trident langa academia nevala dar nu sunt prea multumit, este mai ieftin dar nu merita!!!

                            Comment


                            • #15
                              Eu o spal singur in curte cu furtunu ca stau la casa ) pana acum sunt multumit
                              Citeste primul post te rog...
                              Ptr ca e prima oara si esti nou trecem cu vederea...
                              Last edited by SoNyKeL; 9 September 2008, 00:16.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google