Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca vreti ne intalnim si duminica acum pe 2 septembrie ca eu pot veni

    Comment


    • pai hai sa supunem la vot, daca se vrea si acum intalnire pe 2 sau nu, ca Apv-ul are dreptate...incep restantele...
      :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
      proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

      Comment


      • Pe mene puteti conta oricand ;) ;) ..... asta daca vine VFM da sa fie data si ora precisa


        Comment


        • app...ca mi-am amintit...e cam offtopic..dar, cine imi recomanda si mie un service mai bun si cat d cat mai ieftin??
          :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
          proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

          Comment


          • Pai ce sa mai supunem la vot ) eu vreau si pe 2 si pe 9
            deci in prezent vor fi prezenti sau cel putin au confirmat pe data de 2 Septembrie adica duminica acum ora 18 in parcul Tabacariei in fata la biserica neagra in parcare la fel ca data trecuta
            1. ct-87-vfm
            2. memo
            3. FLORYN
            4. eu



            asteptam confirmarea lui alexzbf , Christnacht, RamboX , ADU , ct-07-apv , DyZ
            Last edited by 2fast4u; 28 August 2007, 21:22.

            Comment


            • Confirm cele scrise de Supercar, pe mine puteti conta in fiecare Duminica. Adevarul ca si eu am o restanta pe 9 Sept. , dar este pe la ora 14, asa ca sigur voi putea veni si la acea data.
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • prima tura
                @ct-07-apv: au ajuns si pozele .
                daca vrea cineva pozele la calitatea de 2,3M, sa anunte si le primeste. ce vedeti acum sint recomprimate.
                Attached Files
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • tura a doua.
                  o sa repun si cele 2 poze ce le-am mai postat, ca sa fie toate la gramada.
                  Attached Files
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • ultima tura de poze. cind voi termina editarea video, o sa pun si aia. sper ca nu dureaza mai mult de o saptamina.
                    si nu ma intrebati de ce nu apar si eu in poze. nu stiu cum de am omis sa fac si la a mea .
                    imi cer scuze si la Christnacht ca am facut doar o poza la prestige
                    dar avem filmari , ma fortez sa il pun saptamina asta
                    Attached Files
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • misto pozele,cel mai mult imi place masina lui ADU in special farurile angel
                      LE. a lui cine e masina cu nr CT-46-KRS?

                      Comment


                      • count me in...vin direct de la nunta si nu stiu cat de odihnit voi fi dar sigur voi fi acolo cu masina terminata.poate merem si la un cola after.ciao all

                        Comment


                        • Vor fi prezenti sau cel putin au confirmat pe data de 2 Septembrie adica duminica acum ora 18 in parcul Tabacariei in fata la biserica neagra in parcare la fel ca data trecuta.

                          1. ct-87-vfm
                          2. memo
                          3. FLORYN
                          4. eu
                          5. alexzbf


                          asteptam confirmarea lui Christnacht, RamboX , ADU , ct-07-apv , DyZ !!!

                          Comment


                          • merem si la cola....dar mai bine la o bere...cu bicicletele... :P c zicetzi?
                            :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                            proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                            Comment


                            • mergem si la o plimbarica nu numai o cola pe la costinesti,mi-ar place sa vad asa vreo 10 loganuri una dupa alta

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR
                                mergem si la o plimbarica nu numai o cola pe la costinesti,mi-ar place sa vad asa vreo 10 loganuri una dupa alta
                                nu e o idee rea, dar numai sa zicetzi ca sa am si eu zeama....ca mie mi-ar cam pute o plimbare din asta...
                                :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                                proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google