Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by crististreulea
    btw, dati-mi un PM cu un numar de telefon. nu stiu unde este onplonge si sa nu caut de nebun
    intrebi si tu lumea cand ajungi in Constanta pe unde mergi si tu ca sa ajungi in portul Tomis,la muzeul de arheologie zona piata Ovidiu,cam pe acolo e si portul Tomis

    Comment


    • #62
      Originally posted by crististreulea
      @Andrei: pai doar 6 s-au anuntat cu prezenta
      Sunt 7, dar sigur mai vine cineva.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #63
        damn! care-i al 7-lea?
        6 au confirmat prezenta:
        Christnacht, nicusor84, SUPERCAR, wiseguy, ct-07-apv, gxg

        4 posibili si eu sper ca prezenti:
        Marius, danmincea, RamboX, bobo77

        doara nu mi-e greu, dau un telefon si maresc comanda
        pe 19 august 2007 ora 18 portu tomis la on plonge
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #64
          M-as fi bucurat sa fim asa in numar de 20-30 insi sa ocupam noi toata parcarea aia de la on plonge .Cred ca o sa fim maxim maxim 10.Poate se mai aduna pana pe 19 mai e.
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • #65
            Originally posted by crististreulea
            damn! care-i al 7-lea?
            Ai uitat sa-l pui pe ADU.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #66
              pai ADU crede ca ajunge "ADU: Sper sa ajung si eu."
              deci 5 posibili
              eu vreau sa ajunga toti
              si pentru asta, aduc 10 seturi de stickere la mare

              6 au confirmat prezenta:
              Christnacht, nicusor84, SUPERCAR, wiseguy, ct-07-apv, gxg

              5 posibili si eu sper ca prezenti:
              Marius, danmincea, RamboX, bobo77, ADU

              pe 19 august 2007 ora 18 portu' tomis la on plonge
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #67
                Oho deja suntem 11.Tot asa mic cu mic se face mare
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #68
                  salutare baieti! numai ce m-am intors de la mare....daca se organiza ceva in perioada 1-11 august as fi fost prezent si eu....am fost la intalnirea reno de la mare si e super sa te intalnesti la mare asa ca sper sa fiti cat mai multi si sa ne aratati poze......aaaa si am vazut masina lui ct-07-apv in costinesti acum cateva zile....ce faceai pe acolo? umblai la bagaboante? si l-am vazut si pe ADU dar nici nu stiam ca e membru pe forum, oricum frumos loganul lui

                  Comment


                  • #69
                    Am fost sa ma intalnesc cu un prieten care a fost la ******* Fever cu calibra aceea alba cu rosu LIV. Daca tot eram acolo am mers si in disco tineretului. Daca stiam trebuia sa vi la Selgros langa Agigea ca a fost tuning show organizat de COX. Sunt curios cum o sa fie la intalnirea noastra. Hai ca nu mai e mult cateva zile

                    Comment


                    • #70
                      Salut dogy_10.nu-i nimic poate faci o plimbare iar pe la mare duminica
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #71
                        timisoara-constanta e destul de mult....nu cred ca o sa mai merg curand pe acolo....poate anul viitor organizam mai din timp sa ne fixam vacantele in aceiasi perioada....@ct-07-apv daca stiam veneam cu cea mai mare placere, am mai fost cu cineva care zicea ceva de o expozitie dar am crezut ca vorbea de tuning fever

                        Comment


                        • #72
                          in iulie am fost la mare. nu am cum sa mai ajung. satu mare e departe... oricum sa puneti poze sa vedem si restul cum a fost (apropos poate cineva sa posteze un sticker in format cdr?)

                          Comment


                          • #73
                            In Corel nu l-a facut nimeni pana acum, daca vrei sa il scoti la plotter, asa da.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Seby
                              ...sticker in format cdr?
                              fontul a fost facut direct cu programul plotterului. din acest motiv nu avem nici macar fontul, daramite in format .cdr.
                              miine ajung la meseriasi ca sa ridic 10 seturi de stickere pentru constanteni si ii intreb daca pot sa exporte in format sau macar in ceva format vectorial ce poate importa corel.
                              pina intre timp, uite aici, poate te ajuta fisierele luate de la firma care le face.
                              nu-i bai seby, poate la anu' organizam intilnirea pe romania pe la constanta
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • #75
                                merci mult crististreulea, poate la anul ajung si eu... oricum faceti pozne (=poze) ca sunt sigur ca multi loganisti ar vrea sa le vada

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google