Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acel stiker cu X se amplaseaza pe luneta si se mai capata 15Cp am fost si eu la intalnire da la sfarsit

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Beleaua
      vreau si eu un sticker din ala
      cred ca a uitat sa iti dea,dar la intalnirea urmatoare vei primi si tu stikere

      Comment


      • baaaaaa ce dq aveti ma
        http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
        id mess liviu_stilist

        Comment


        • liviule te astept pe acolo fratika sa ne intalnim si noi intr`un final ca pe mess vorbim de masini de ceva timp .. chiar vreau sa`ti vad masina cum arata in realitate . si astept stickerele .
          Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

          Comment


          • Originally posted by Beleaua
            liviule te astept pe acolo fratika sa ne intalnim si noi intr`un final ca pe mess vorbim de masini de ceva timp .. chiar vreau sa`ti vad masina cum arata in realitate . si astept stickerele .
            belea iti spun eu masina lu liviu e urata... ii fura lumea antena capacele

            sigpic

            Comment


            • hahahhahah tare faza rau )))))
              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

              Comment


              • Originally posted by sonykel
                acel stiker cu X se amplaseaza pe luneta si se mai capata 15Cp am fost si eu la intalnire da la sfarsit
                frate, nu iti da decat 15 CP....iti da in jur d 30 -40 CP, iar daca ai si parasolar cum am eu, iti mai da si ala vreo 50 CP
                :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                Comment


                • acoperiti`va ma tot geamu sa aveti vreo 100 de cp in plus daca tot o dati in parasolare ))
                  Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                  Comment


                  • Originally posted by Beleaua
                    acoperiti`va ma tot geamu sa aveti vreo 100 de cp in plus daca tot o dati in parasolare ))
                    e si asta ceva....
                    :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                    proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                    Comment


                    • beleaua ... eu zic sa iti lipesti u si sa terminam odata discutia asta
                      1.6 MPI CRAZY DRIVER

                      Comment


                      • Hellman frate eu ma multumesc cu ce am .. eu nu`s cu masinile cai putere etc .. mie`mi place sa o am frumoasa .. tunning da de cand ma tot chinui al drq logan ca de cate ori strang bani sa ii cumpar bara fata spate sau altceva referitor la tunning de atatea ori a intrat un bou in mine de atatea ori mi-a cedat o piesa de pe masina de atatea ori am ramas in drumuri cu ea ) . vad ca de 2 sapt masina nu`mi mai face probleme intr`un final sper sa o aranjez si eu ...
                        Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                        Comment


                        • ar fi ceva :d poate ai noroc de data asta ... daca nu rogi baietii de la intalniri sa faca o cheta dak nu ... le iei tu banii si gata :d da sunt baieti buni asa k te ajuta )
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • DeLuXe e altceva cand iti faci masina singur bre a pai daca era sa ma tzin de mama si sa ii trag tepe la bani aveam pana acum 3 masini tunate nu una
                            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                            Comment


                            • e da nu e frumos asa ) lasa femeia in pace ... uite promit k iti pastrez de akum cornu si lapte de la sc :d si merem siil vindem aman2 ... si cu banii de pe ele ne facem aman2 masinile :d ce zici? )
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • bai hellman si bellea gata stop boxing... nu va mai ``certati``

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google