Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super interesanta pestera ....cat timp ati mai stat acolo dupa ce am plecat noi ???

    Comment


    • Contati si pe mine, vin si eu la intalnire. Ne vedem acolo, ok? Sper sa fim multi, asa cum ne-am obisnuit deja .
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • Originally posted by ct-07-apv
        Mai pun niste poze din pestera ca v-am promis. Pozele arata cat era de ingust locul pe unde am trecut. Ne-am adancit in pestera vreo 20 de metri numai pe drum ca cel din poze.
        cat de lung era tunelul ala in pereti? sau cam cati metri ati inaintat?

        Comment


        • Cred ca vreo 20 de metri am mai mers pe acolo si de stat am mai stat vreo ora dupa ce a-ti plecat.
          @sonykel daca te chinuiai putin intrai si tu dar doar un metru 2 maxim pai eu abia am trecut in unele locuri ca ramasesem intepenit
          Ne vedem duminica
          PS Cine a vazut ce s-a intamplat in Bulgaria zilele astea? Si ziceati ca va mint eu...

          Comment


          • PS Cine a vazut ce s-a intamplat in Bulgaria zilele astea? Si ziceati ca va mint eu...


            ..asteptam replica asta..... ....dar oare chiar asa o fi fost....

            Comment


            • Originally posted by Cata_65
              PS Cine a vazut ce s-a intamplat in Bulgaria zilele astea? Si ziceati ca va mint eu...


              ..asteptam replica asta..... ....dar oare chiar asa o fi fost....

              io am vazut asta e .. se mai intampla. ..hotie la drumu mare. . daca e foameate .. ai sa vezi si prin romania asa ceva in viitorul apropiat sa speram ca nu
              http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
              id mess liviu_stilist

              Comment


              • Originally posted by Cata_65
                PS Cine a vazut ce s-a intamplat in Bulgaria zilele astea? Si ziceati ca va mint eu...


                ..asteptam replica asta..... ....dar oare chiar asa o fi fost....
                bai tu paranoic rau mai esti
                cred ca nici americani nu au ajuns pe luna...
                saddam e viu...

                sigpic

                Comment


                • Paranoic, neparanoic...mie imi cam miroase a inscenare....dehhh...turismul...aaa
                  Ati auzit ca deja Nekerman a retras ofertele pentru Bulgaria?

                  Comment


                  • si ziceati ca Romania e jale... ) uitati-va la bulgari )

                    Comment


                    • bai pana la urma la SIAB merge careva, si cand???

                      Comment


                      • eu unu nu am chef de bulgari, ca e o tara mai naspa ca a noastra deci nu am ce vedea .

                        parerea mea

                        Comment


                        • Mergem in Ungaria....
                          ehehe...vrabia mihai viteazu"

                          Comment


                          • sunt curios cati or sa vina duminica acum pe 30 septembrie la intalnire

                            Comment


                            • Salut cu siabu care merge ?eu unu vreau sa merg , sa vad cum fac sa fac bani de motorina si as avea chef sa merg , ne intalnim si cu membrii ai clubui logan din bucuresti, vedem si noi noua Dacie.. etc

                              Comment


                              • Eu pe 7 dimineata plec inspre Bucuresti. Si vin si duminica

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google