Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-au intamplat de astea si in Romania (si taica-miu era sa o pateasca dar i-a vazut capul lu unu in tufis si nu a mai oprit). Iar alde Garcea au grija sa dea amenda pentru folii si alte prostii (vezi ce a patit Suru).
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • Sincer nu pot contrazice pe nimeni. Eu am fost de 3 ori la BG, ce-i drept in primavara, cand inca se amenaja pe acolo, se pregateau de sezonul estival. Am fost si in Varna, si pe tot litoralul lor pana la noi in 2 Mai. Stiu ca daca parchezi aiurea iti salta masina si taxa te cam ustura+ de asta cam ai sansa sa-ti gasesti masina zgariata sau lovita in urma tractari. Dar sa mi se atinga cineva de masina, nu am avut ghinionul, si sper sa nu am niciodata. Cand am propus , Kaliacra, la chestia asta m-am gandit, ca mi sa parut o zona retrasa, linistita , si frumoasa, iar drumul este bun pana acolo.
      La vama stie toata lumea , ca se iese doar cu buletinul, si numai daca ai masina pe firma am auzit ca sunt ceva acte sa le arati, nu stiu sigur, ce. Se plateste vigneta(taxa de drum) pt. Bulgaria,care era in jur de 25 ron , parca, si cam atat. De preturile de acolo, nu stiu ce sa zic, mie personal, mi sa parut ca sunt cam ca la noi, nu va inchipuiti ca e raiul pe pamant.
      Sa stiti ca nu tim mortis sa mergem la BG, eu o privesc ca o activitate de club, si motiv de intalnire,
      Cu stima, FLO.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • Eu nu cred ca pot veni la intalnirea de duminica asta. La bulgari sigur nu vin din 3 motive:1.masina e pe firma, 2.fac economii pt siab 3. duminca am treaba pana pe la ora 4
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • ma voi kiar credeti toate prostiile poate se fura. .dar nici asa ca in codru daca il vad aia pe sonikel ..se duc dq asa ca puteti sa va duceti linistiti .. drum bun )))
          http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
          id mess liviu_stilist

          Comment


          • mersi de compliment liviu... si daca mai vin si cu cainele sa dus draq toata hotia din bulgaria...

            sigpic

            Comment


            • pai o sa il luam si pe sonykel sa fim siguri ca nu se ea nimeni de noi )

              Comment


              • Cata_65 crezi ce vrei eu zic ce stiu. Astea ce le-am povestit nu le-am trait le-am auzit. Dar la bulgari se stie ce fel de oamnei sunt mai din trecut pentru cine mergea in Turcia de exemplu. Rudele mele imi povesteau de chestii asemanatoare si autobuzele cu care mergeau se fereau cel mai mult in zona aceasta geografica si nu prea faceau pauze in acea tara. Eu am zis si nu ma risc. Daca e sa ma luati cu voi in masina ok merg

                Comment


                • eu printre altele am o dacie 1310 din 1989 recarosata in 1998..si cu CASCO pe ea ....daca mi-o fura si nu o mai gasesc am 50mil daca o vand maimult de 20 nu iau de-ci pot sa mai iau 4 persoane cu mine ..sipoate facem si un targ cu bulgari astia ciorditori poate poate ....)

                  Comment


                  • Originally posted by Jonivip
                    eu printre altele am o dacie 1310 din 1989 recarosata in 1998..si cu CASCO pe ea ....daca mi-o fura si nu o mai gasesc am 50mil daca o vand maimult de 20 nu iau de-ci pot sa mai iau 4 persoane cu mine ..sipoate facem si un targ cu bulgari astia ciorditori poate poate ....)
                    buna idee si uite asa mai faci si tu rost de niste bani pentru imbunatatirea noului dci

                    Comment


                    • numai sa se tina bulgari astia de treaba ..si sa vrea sa o ia desi ma indoiescca ei se orienteaza la masini mult mai scumpe ....

                      Comment


                      • Eiiii...dai si tu ceva acolo...doara nu degeaba vrei sa-ti faca baietii treaba...

                        Comment


                        • duminica acum pe 30 septembrie ne adunam in parcul tabacariei?

                          Comment


                          • Ne putem aduna de ce nu?
                            Mai pun niste poze din pestera ca v-am promis. Pozele arata cat era de ingust locul pe unde am trecut. Ne-am adancit in pestera vreo 20 de metri numai pe drum ca cel din poze.
                            Attached Files

                            Comment


                            • duminica la 6 ne vdm in tabacariei?? eu unul o sa fiu prezent... :P
                              :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                              proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                              Comment


                              • Originally posted by ct-07-apv
                                Ne putem aduna de ce nu?
                                Mai pun niste poze din pestera ca v-am promis. Pozele arata cat era de ingust locul pe unde am trecut. Ne-am adancit in pestera vreo 20 de metri numai pe drum ca cel din poze.
                                eu sigur nu incapeam

                                da domne ramane cum am stabilit duminica la 6 in tabacarie

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google