Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sper sa fim mai multi ca prima oara cu fiecare intalnire sa fim mai multi

    Comment


    • din pacate nu prea am avut mare succesc in adunarea gastii pentru intalnirea de azi ...but count on me...la ora 6 voi fi acolo,cu sau fara ei.sper sa fie o intalnire cat mai fructuoasa din care sa avem toti,de castigat

      Comment


      • eu in urmatoare clipa ies p usa ! si vin sa va cunosc numai bine

        Comment


        • Originally posted by gxg
          Asteptam sa ajunga crististreulea in timisoara ca sa intram in posesia pozelor
          am ajuns, sint rupt de obosit. dar o sa vina si pozele. imi cer scuze gxg, cind eram in curba sus mi-am dat seama ca nu ti-am pus si tie stickerul pe luneta .
          @alexzbf: sigur te vor primi la fiecare intilnire, deci dute
          @DyZ: ai haaa! ne intreceti ca membrii la intilnire )
          @dancris2628: bine ai venit pe forum! trebuia sa las toate stickerele ramase la constanta
          moama citi v-ati adunat in saptamina in care n-am fost acasa ). bravo voua!! asa multi sinteti ca nu mai stiu care e nou sau care e vechi pe forum
          e 18:25 amu, mor de curiozitate sa vad cum a iesit a doua intilnire la constanta!
          si ca poze... una cu cei prezenti si masinile lor si din pacate n-am facut o poza si cu intirziatul nostru
          o sa vina si filmarile, dar mai dureaza putin cu ele. am de editat 5 casete. dar o sa vina curind, sper
          Attached Files
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • am fost tot vreo 7 masini(vreo 14 persoane cred) si de data asta.asteptam pozele de la supercar. incet incet ne cunoastem...
            MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

            Comment


            • poze, poze, poze, poze poze...vrem poze
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • @crististreulea: Referitor la autocolant nu e nici o problema ca mi le-am montat eu acasa.Oricum bine ca am luat 2 seturi ca din pacate am stricat un stiker"logan" cand l-am lipit. Stikerul cu "www.loganclub.ro" e acum la ZBF, care incearca sa-si faca si cu "logan club" dupa standardul propus de tine.
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment


                • logan powah`

                  Comment


                  • O sa pun si eu pozele in curand,sunt numai 3...

                    Comment


                    • pot spune ca intanirea a fost ok.am schimbat ceva pareri si idei.ms gxg-ul pt stickere si sper sa ne mai vedem prin oras.id-ul meu de mess este rad.alex,pt cei ce vor sa mai stam de vorba.specificati ca veniti dupa forum sa nu avem surprize

                      Comment


                      • Super...pentru primele doua intalniri
                        Vreau sa multumesc tuturor celor care au fost prezenti!

                        Originally posted by gxg
                        @crististreulea: Referitor la autocolant nu e nici o problema ca mi le-am montat eu acasa.Oricum bine ca am luat 2 seturi ca din pacate am stricat un stiker"logan" cand l-am lipit. Stikerul cu "www.loganclub.ro" e acum la ZBF, care incearca sa-si faca si cu "logan club" dupa standardul propus de tine.
                        Fisierele sunt aici,cred ca le citeste softul ce il au aia la plotter,deocamdata nu am gasit cu ce sa le deschid
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • salut baietzi....a fost bine la intrunire...chiar mi-a placut...ne mai vedem d acum inainte...bft all...
                          :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                          proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                          Comment


                          • Un mic filmulet cu masinile care au fost prezente la intalnirea nr.2

                            Comment


                            • Va salut pe toti baieti ! Sunt nou venit in gasca voastra, si sper sa fiu si eu primit. Acestea fiind spuse, va asigur ca FLO-ul va fi si el prezent la urmatorul meeting..
                              Cu stima Flo.
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google