CONSTANTA!!! Intalniri in trafic... CONSTANTA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbuf loganu acela a avut nr LKP si venise la intalniri la inceput.

    Comment


    • Lkp'ul a vandut masina ... Tipa e colega de munca cu el ... Acum nu stiu ce nr mai are .. Nu l'am retinut
      1.6 MPI CRAZY DRIVER

      Comment


      • Mai copii,din cate imi amintesc eu,LKP-ul avea body kit de pilot sau cam asa ceva.Masina acestei fete avea un simplu spoiler atasat barii din fata.Acum stiti despre cine este vorba?

        Comment


        • Eu zic ca ati deviat rau de la subiect... Va mutati la Discutii Generale Constanta...
          Ultimele posturi se vor sterge pe motiv de off topic
          Last edited by SoNyKeL; 19 August 2008, 12:17.

          sigpic

          Comment


          • Azi m-am intalnit cu Un-El in parcare la City Mall , amadoi cu pusti, la plimbarica. Mai erau pe acolo si ZBF + ZLA. Nu-i rau doar pentru o zi !
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • Nu stiu cum se face ca azi iar am vazut UnEl-ul prin oras, de data asta in intersectie la gara: faruri aprinse, viteza-viteza ..... Bravo nene !!
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • Florine azi te-am vazut si eu in trafic pe la ora 12 jumate la gara

                Comment


                • Logan 1.4 Mpi

                  Salll lume , ajung si eu pe 1-4 prin Constanta , as vrea sa cunosc cativa membri din orasul vostru , se poate face o intalnire ..............Ar fi frumos........Nu stau decat 3 zile.Multumesc.
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Pe data de 3 se face o intalnire nocturna lg la parcul copilasilor ... Poate te vedem pe acolo
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • Originally posted by Steel View Post
                      as vrea sa cunosc cativa membri din orasul vostru .Multumesc.
                      Bineanteles ca se poate, chiar mi-ar face placere, daca toti provinciali ar proceda asa.... Ar fi super. Acum stiu ca vei fi presat de timp, si ca vei uita sa te mai intalnesti cu noi, dar pentru orice eventualitate am sa-ti trimit un mesaj pe private , ok?
                      Cu stima, FLO.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • L-am vazut pe Christinacht in seara asta pe la 20.30 la intersectia str. Primaverii cu Bd. Soveja.
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • L-am obsevat pe sonykel prin constanta pe data de 13 septembrie la ora 11-12 prin constanta. Nu m-a observat ca era nervos ca i se bagase unu in fata si il fleshuia ) ....Dar poate a auzit goarnele ca avea gamu deschis salut sonyk
                          sigpic

                          Comment


                          • Da am auzit azi niste goarne... Tu erai in fata mea cumva cu un logan gri??? Eram la munca la ora aia si eram grabit si toti dobitocii se chinuiau sa nu ma lase sami fac distributia...

                            sigpic

                            Comment


                            • Veneam din sens opus pe banda 3 si paralel cu tine am dat claxoane ....Tu il fleshuiai pe unu ca se bagase in fata ta
                              sigpic

                              Comment


                              • Periculos tare Pufy asta, nu te joci
                                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google