CONSTANTA!!! Intalniri in trafic... CONSTANTA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ma intalnesc zilnic cu FIE dar el nu isi da seama ... numai eu il vad pe el....
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • nu era florin, florin e in spania si masina e sub stricta supraveghere aici in cartier, deci nu e el, sau o fi masina dar nu el
      sigpicMy ride

      Comment


      • avea stickere?

        Comment


        • da normal , altfel cum il recunoste`am

          Comment


          • Originally posted by DeLuXe View Post
            nu era florin, florin e in spania si masina e sub stricta supraveghere aici in cartier, deci nu e el, sau o fi masina dar nu el
            Sa fie doua loganuri de aceeasi culoare si cu acelasi nr de CT--FLO si cu stikere LoganClub in acelasi oras?...putin probabil

            Comment


            • putin probabil e sa nu va luati warn si tu si deluxe si loganu... cel mai probabiil e cumnatul lui flo ca parca asa zicea flo ca o plimba el cand e in voiaj...
              deci catafof flo era masina lu floryn... cine o conducea nu cred ca conteaza fff mult...

              sigpic

              Comment


              • Si intervin in ultimul moment spectaculos as adauga eu ... si lamuresc un pic necunoscuta : masinuta mea scumpa pe care a vazut-o CataFoF , a fost plimbata zilele trecute de fratele meu pe la munte pe undeva pe langa Brasov (Zizin). Hai nu va mai certati ca fac eu cinste cu un suculete cand revin pe meleaguri ronamesti, ok?
                Cata ma bucur ca ti-a placut masina,
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • gata sa dus misteru ))
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • Da Floryn , m`ia placut mult culoarea.
                    stiti vorba aia ,sunt cu ochii pe voi

                    Comment


                    • Ieri am vazut PTK-ul pe la Casa De Cultura , dar din pacate era prea concentrat la trafic ca sa ma vada si pe mine .
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Floryn , cumva ai avut drum saptamana trecuta pe langa petrosani sau hunedoara ?

                        Comment


                        • Nu nea Cata , din pacate as fi vrut eu , dar nici chiar asa, am doar cateva zile de cand sunt acasa. Sa inteleg ca nu glumeai cand ai zis : sunt cu ochii pe voi !
                          Dar in perioada urmatoare poate voi avea drum pe undeva prin nordul tari , inca nu sunt hotarat .
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • aha , am inteles .
                            vazusem o masina ca a ta , culoarea ta..simpla , cu insemnele in geam , dar am trecut in viteza si alceva nu am observat.

                            Comment


                            • daca nu are fluturi nu e a lui .
                              sigpic

                              Comment


                              • intalnit azi cu oxxocb la mihail kogalniceanu ti-am dat tit tit ..erai pe banda 1 iar eu pe banda 2 :

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google