CONSTANTA!!! Intalniri in trafic... CONSTANTA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andrushk stii ca am vorbit noi pe mess cu faza ca daca am treaba la 5 la 4:40 plec de acasa deci normal cas grabit...

    sigpic

    Comment


    • Azi am vazut un logan mcv gri metalizat intr-un loc pe langa 23 August.Ai fost cumva pe acolo?

      Comment


      • Nope nu eram eu...

        sigpic

        Comment


        • Azi am vazut Beleaua pe la ICIL ,
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • Azi vazut pe andy pe la republica iam dat flash(VW BORA ARGINTIU) dar nimic se uita numai inainte
            drive with speed than you die fast

            Comment


            • Din ciclul : " Intalniri la facultate" in parcarea la universitatea Ovidius doua logane cu stikere Logan Club ... Loganisti astia merg la facultate nu gluma
              Attached Files
              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

              Comment


              • Azi la ora 11.30 supercar cu PWR'ul lui era in spatele meu la intrare Billa... ! Eu am intrat el a luat'o la stanga ! Sper ca mi'ai vazut semnul de incepator
                Si vineri parca CT 24 VID era parcat in fata la liceul economic "Carol I" ...
                PS : VID'ule ai grija cum parchezi masina... Nu o mai baga in gard asa.. Ca stau bulangii cu curu pe Gard si cu picioarele pe masina ta !

                Comment


                • Mi sa parut mie ca am vazut un VSA in trafic la billa deci masina ta e.

                  Comment


                  • Yeap inca nu am facut rost de stickere... Dar in curand intru si eu in rand cu lumea :P

                    Comment


                    • Vazut azi una bucata RDD-u pe 1Mai (bulevardul nu ziua) , flesuiala la greu ,
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • vazut azi coloana Logan CLub Bucuresti pe drum spre padure... omaneii toti cu stikere .... flasuri la greu dar nu stiu daca si-au dat seama despre ce este vorba ca eu nu am stiker
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • Or fi zis ca-i atentionezi de radar
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Probabil......ca de asta se cam dau flashuri... daca aveam si eu stiker era evident de ce.... dar asta e....
                            M-am mai intalnir si cu Pigoo in Ovidiu azi ... era foarte grabit.... sfida limita de viteza ca de ... se cunoaste cu politaii .... a trecut ca vantu pe lanaga mine....
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • te-am vazut dar n-am avut timp sa reactionez
                              viteza mare nu aveam...adica nu aveam 200... dar mai aveam un pic )
                              oricum nu am mers asa tot drumul , in general dupa ce trec de dealul ala merg cu max 80 pt ca sunt radare, azi era jkf-ul iar acum o saptamana era sge-ul prin zona
                              Last edited by Pigoo; 1 May 2009, 22:48.
                              sigpic

                              Comment


                              • SALUTARE TUTUROR ..pe 3.05.2009 ...eram cu loganel-ul pe la Cernavoda spre autostrada, ma intorceam spre Ploiesti si am salutat unu din voi claxoane si mana lipita pe partbriz sa vada.....ERA UN LOGAN GRI INCHIS SI PURTA SI STIKER .....am oprit imediat ...dar omu nu a sesizat dece il claxonam ..CRED Care e inculpatu sa dea si el un add la Yd meu .....vin des prin CT ;) asa k nu e imposibil sa ne gasim in trafic )



                                Respect tuturor ! GMC

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google