Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hmmm

    ha ha!m-au copiat astia cu loganul coupe,are bara din fata la fel ca a mea!
    Attached Files
    Last edited by ionut_nut; 9 April 2013, 18:51.

    Comment


    • frumos lucrat !
      sigpicLoganClub Craiova #TIC

      Comment


      • asteptam sa vedem finalul !!

        Comment


        • saptamana asta am si eu nevoie de 4 jante cu gume originale sa trec si eu itp.....si daca ma ajuta cineva cu un pont unde sunt intelegatori cu lupele...daca nu vreau si 2 faruri normale)....vineri vreau sa fac itp
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • Da-mi mesaj cu ce probleme ai ...si maine sun eu pe cineva si-ti dau un raspuns sigur!!
            Din punctul meu de vedere, cred ca nu o sa fii nevoit sa schimbi nimic pe masina ( nici jante si nici faruri ) - vorbesc strict de "locul" unde vreau sa te trimit.

            0747.849.856

            Comment


            • jante pe 16 si lupe......in rest toate ok
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • Sper sa-ti fi rezolvat problema ... eu azi am asteptat sa suni !!!

                Comment


                • poze noi

                  poze noi cu 40NUT!nu este gata inca dar maine o sa o iau de la service pt ca am nevoie de ea,urmeaza sa o duc inapoi la o data ulterioara!
                  Attached Files

                  Comment


                  • Ehee...asa DA!Hai cu bad boy si cleanu`

                    Comment


                    • poze

                      finalul...cam asa arata la final NUT-ul,urmeaza pragurile.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Foarte frumos ai facuto,chiar arata bine,bafta in continuare la ce ti-ai propus.

                        Comment


                        • Acum ar merge niste distantiere pe spate, foarte frumoasa , felicitari.
                          sigpic

                          Comment


                          • i Like it !!

                            Comment


                            • multumesc paul pt ajutor...rezolvat pana la urma itp......


                              are cineva de vanzare niste jante?


                              apropo ionut frumos a iesit masina......hai mai repede cu autocolantu ala jos de pe masina
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • felicitari Ionut arata bine masina dar nu mai orbi oameni din spate cu farurile
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google