Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sI tu care esti bre... cel din partea soferului in pulover negru ?! ;))
    ce moaca aveai, sa ma fi vazut si pe mine acum 5-6 ani ce slab eram ca spita de bicicleta !

    Ce radacini ascunse are LCC-ul !
    Last edited by balacipaul; 6 March 2013, 19:56. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • date in pana mea ca era moda aia cu tunsul pe sub par,purtam parul mare,bentita,decolorati cu decobes,suvite,ce moda mai era atunci,dar asta nu conteaza sa vorbim de masini ca deaia e site-ul asta.Hai sa mai pun o poza sa ai de ce rade!
      Attached Files
      Last edited by ionut_nut; 6 March 2013, 22:03.

      Comment


      • )) dUTE-n GUGUSTIUCU' meu, ce dur erai !

        Da frate, vremurile de demult !

        Iti injectai shofatu'n sange ?!


        Ceilalti colegi de pe forum...nimic, nimic ?!

        Comment


        • stai lin ca era smecher omu).

          CHT frumos, bravo
          sigpicLoganClub Craiova #TIC

          Comment


          • App. IoNUT, in ultima poza erai undeva la BALCI ?!

            Comment


            • Da Paul la balci la Giurgita cel mai tare balci si cei mai buni mici sunt in targ la Barca va invit sa ii gustati cand aveti trecere.Vorbeam de muzica schimbata pe masina mea ma refeream la cele doua boxe de nunta de pe masina vecina legate la statia de la masina mea,eram lider cu muzica pe acolo,nimic special tot sistemul statie,mp3,boxe pioneer,se aude super tare si atunci legasem boxele de nunta la ea,toata lumea din balci asculta ce ascultam noi ca altele nu se mai auzeau!

              Comment


              • Muzica este viata ta ..

                Hai, incepem lista pentru Duminica ?!

                Comment


                • Prima masina pe care am pus mana a fost un Oltcit '91 in care am inceput sa-mi bag nasul de prin 2003.Chiar daca nu aveam permis era o placere sa-l plimb de cate ori aveam ocazia oriunde puteam.In afara de o cutie de Franta in 4 trepte,masina nu avea alte modificari,decat estetice.Cate ceva la capitolul muzica,folii,si alte prostioare ca sa fie mai cocheta.Nimic exagerat.In 2007 masina a ajus la programul rabla,si singurul lucru care a mai ramas din ea sunt placutele de inmatriculare,acum puse pe masina care i-a luat locul.
                  Actuala este cea pe care o stiti cu modificarile prezentate si pe topicul meu:
                  -folie spate omologata Llumar 95% CarFashion
                  -stalpi autocolant negru mat
                  -plafon negru lucios
                  -cotiera
                  -capota spate fara embleme
                  -ornament toba finala Borla
                  -LED-uri albastre pentru plafoniera,consola,ceasuri si display,cu ace rosii
                  -eliminat ornament cromat grila radiator
                  serigrafie si ace Logan Prestige
                  -maciulie Logan Prestige
                  -consola Logan ph2
                  -statie CB Intek m 130 plus
                  -antena Premier ML 145
                  -inele MDF pentru difuzoare 16.5 cm
                  -diuzoare fata Mac Audio Revolution X 2.16,cu filtre incluse
                  -folii geamuri fata L.L.Black
                  -numere clean
                  -senzori de parcare
                  -leduri alb neon pentru pozitii si numar
                  -instalatie Bi-xenon 8000k
                  -Pleoape in culoarea caroseriei
                  -Sprituitoare parbriz tip perdea,model Logan 2012
                  -telescop capota
                  Planuri de viitor sunt multe...asteptam intai sa treaca licenta...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/dj_93_...an-t46927.html

                  Comment


                  • Pe oltcit am facut scoala de soferi...o adevarata aventura sa mergi cu masina aia,trebuia turata la 3000 de ture sa pleci cu ea de pe loc,pe cand cu dacia de acasa plecam la relanti.Mi-a placut in rest bordul cu coarnele alea era super dupa parerea mea.Si TRS-ul fugea de rupea,5 trepte buna masina la vremea ei.Dar ce vorbesc eu de masini la scoala de soferi,ca atunci aveau numai epave,dupa ce ma urcam in autobuz sa fac conducere dadeam cu sarma dupa un surub sa nu se deschida usa in mers,ma bucur ca acum ia obligat sa aiba masini bune la scolile de soferi si chiar si microbuzele de transport persoane.Mai tineti minte damasul de la daewoo era de 9 persoane si bagau astia 15-16 persoane in el,cu alea ma duceam la tara,eram ca sardinele,multe s-au rasturnat!

                    Comment


                    • Mda, la fel cum vorbim acum de OLTCIT si de batrana DACIE, asa o sa vorbim si de logan peste 10 - 15 ani :d

                      A-ti vazut de MCV au scos astia, ca am postat pozele mai sus ... evoluam foarte rapid, sanatosi sa fim ca masini sunt si or sa mai fie de toate felurile.

                      Comment


                      • jante

                        jantele mele new look deabea astept sa le pun pe masina
                        Attached Files

                        Comment


                        • Stie cineva dezmembrari de logan in Craiova? Am nevoie de o aripa stanga fata... O gasii lovita in parcare.
                          '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                          Comment


                          • Fir-ar casco al naibii sa fie.... stie CHT sigur, ca doar ce a facut si el o achizitie de curand !

                            Oricum sunt multe... eu n-am avut nevoie de asa ceva, din pacate nu te pot ajuta!

                            Comment


                            • ms paul...ms cosmin...sper sa nu fie nimeni suparat pe mine....frumoase amintiri si placut de ascultat pentru uni ca mine ca eu sunt mik fata de uniiii de aici.bv baietii/cu drag C.H.T

                              Comment


                              • Originally posted by Shakar View Post
                                Stie cineva dezmembrari de logan in Craiova? Am nevoie de o aripa stanga fata... O gasii lovita in parcare.
                                Dezmembrari logan, de la sensul giratoriu de la lukoil (Cornitoiu) urci , treci podul, gard in gard cu baza sportiva ATLAS este ca un fel de garaj pe alb. Acolo inauntru sunt baietii cu o multime si tot felul de piese.
                                sigpicLoganClub Craiova #TIC

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google