Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • referitor la problema lui gigi75 o solutie este sa schimbi scaunele intre ele si sa le reglezi spatarul din exterior spre usa,dar nu mai poti folosii la al tau reglarea in adancime!

    vreau si euuuuu stropitoare de parbriz!!!!!
    Last edited by ionut_nut; 5 January 2013, 16:19. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • nu merge schimbarea scaunelor intre ele!
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • daca vrei sa montezi o astfel de cotiera cu scaune originale,nu poti sa o faci decit daca le deplasezi spre exterior,eu le-am dat 2cm.pe fiecare.tr.mutata si frina de mana,aprox.15cm in fata si putin dreapta. acum imi da batai de cap imbinarea cu bordul.

        Comment


        • Vrei si tu... vrei si tu !!

          Cand am dat mesaje la toata lumea unde-ai fost ?!

          Lasa ca poate mai vrea si altcineva si te cuplezi !

          Separat costa 24 lei ( 15 lei ele + 9 lei transport prin posta ), daca nu mai poti astepta.

          Noi le-am primit prin curier am dat 25 pe transport !

          Comment


          • In cazul in care mai sunt colegi doritori,facem o noua lista pentru sprituitoare :
            -NUT
            -ADS(AAA)
            -KID
            My ride: http://www.loganclub.ro/forum/dj_93_...an-t46927.html

            Comment


            • vreau si eu
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • In cazul in care mai sunt colegi doritori, se face o lista noua:

                -NUT
                -ADS(AAA)
                -KID
                -KUU

                ( comanda anterioara a facut-o DAW-ul )

                Comment


                • pai hai cu comanda strangem azi banii?

                  Comment


                  • Se vor strange azi banii pentru colet. Cine nu ajunge o sa plateasca la primirea sprituitoarelor !!


                    Maine facem comanda si o sa ajunga marti !

                    --------------------------------


                    Am lansat comanda pentru 6 Seturi ( NUT, KUU, ADS, KID, URS, CHT )

                    Le vom primi marti !
                    Last edited by balacipaul; 6 January 2013, 22:27. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Azi am primit comanda,sunt pe deplin mulțumit.Multumiri colegilor ce s-au ocupat de achiziționarea stropitorilor cât si lui Alex (AAA) pentru ajutorul acordat la montaj.
                      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/dj_93_...an-t46927.html

                      Comment


                      • ce deja le-ati si montat?eu nu ies afara sa-mi schimb becul la masina dar barem sa pun stropitorile alea,lasa ca stau mai bine in casa ele pana se mai incalzeste si despre bec merg si eu ca jmecherii pe pozitii si cu proiectoarele aprinse!

                        Comment


                        • sa vezi ce amenda iti iei doar cu proiectoarele
                          sigpicLoganClub Craiova #TIC

                          Comment


                          • Asta e doar motivul sa il opreasca....defapt problema gerenerala alta...xenonul,acolo este distractia cea mare la capitolul amenzi. )
                            My ride: http://www.loganclub.ro/forum/dj_93_...an-t46927.html

                            Comment


                            • nu am auzit pe nimeni ca a luat amenda ptr xenon pana acum
                              sigpicLoganClub Craiova #TIC

                              Comment


                              • De regula culoarea albastruie IRITA putin ... cam asta ar fi motivul pentru care poti sa-ti iei amenda pentru XENON deocamdata .

                                Ia ziceti pentru duminica, unde ramane sa ne vedem ?!!!


                                Propuneri :

                                1. Rompetrol Prestige
                                2. OMV Real
                                3. ?
                                4. ?
                                5. ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google