Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiecare vine cand poate ...

    Aceste intalniri se fac din placere / pasiune nu din obligatie .

    Comment


    • Leduri pentru mersul inapoi !

      Azi am montat leduri pentru mersul inapoi , se vad super puternic !!

      Attached Files

      Comment


      • Cam asa se vad seara !!
        Attached Files

        Comment


        • ce leduri ai pus ? ca in poze par destul de mari
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Cam asa arata :
            Attached Files

            Comment


            • Salut, ce faceti baieti ?

              Se pare ca a aparut un virus foarte puternic ... chiar molipsitor, unu' cate unu' loganistii nostrii din Craiova incep sa vanda mai tot ce au pe masina , oare ce se intampla ?



              PJJ -ul a facut-o stoc de mult, KYD-ul are si el aceeasi tendinta, acum si DNL-ul ...si lista poate continua.

              Nu vreau sa se supere baietii mai sus numiti pe mine, dar chiar imi puneam intrebari ... oare ce-o fi ?!

              Au fost niste masini super, facute cu gust.... chiar imi pare rau .

              Comment


              • probabil vor sa vanda masinutele si cum nimeni nu plateste in plus pentru aceste chestiuni (iti zic din experienta) baietii prefera sa mai scoata un ban , si asa masinile nu sunt vandute la adevarata lor valoare!
                e o presupunere nu dati cu pietre!
                Toate Bune!
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • Da, la asta m-am gandit si eu .... si uite ca PJJ-ul n-a mai vandut-o !

                  Comment


                  • Eu nu stiu de ce va preocupa pe voi chestia asta, e problema fiecaruia ce face cu bunurile lui...poate sa le dea si foc.
                    Din cate stiu eu masina mea e completa....am vandut 2 scaune pentru simplu fapt ca am vrut sa trec la scaune stock in rest tot ce am vandut a fost pentru a face un update.

                    Comment


                    • Silviu, nu te ataca asa tare, ca n-am zis nimic de u , am zis ca ai aceeasi tendinta, daca ma insel ..scuze !!

                      Oricum si tu ai fost in dubii la un moment dat... ce sa faci si ce sa nu, nu ma priveste problema individuala... ai dreptate, fiecare face ce vrea .

                      Sa vorbim pe ansamblu ...
                      Last edited by balacipaul; 24 January 2013, 00:58.

                      Comment


                      • Nu ma atac char deloc dar mi se pare normal sa imi spun punctul de vedere atata timp cat ma aduce cineva in discutie.
                        Referitor la ce fac colegi mi se pare ceva normal ca isi vand "investitia" atata timp cat viitorul cumparator nu pune pret pe ea.

                        Comment


                        • Pai da, asa este ...si eu as face acelasi lucru in cazul in care as vrea sa vand masina ca sa-mi recuperez o anumita suma de bani, aici are dreptate si Mihai, niciodata nu-ti recuperezi anumite investitii la vanzarea unui bun, fie el " autoturism", "locuinta", etc.
                          Dar in situatia in care masina nu este de vanzare, mi-ar fi foarte greu sa renunt la munca depusa pentru a atinge un anumit nivel... poate as lua hotararea sa nu mai investesc in alte UPGRADE-uri, dar as las-o asa.

                          Si colegii de pe forum au deschis un mic sondaj tot pe acest subiect:

                          DE CE VAND MEMBRII Ce Au Investit In Masinile Lor? De Ce Mai Nou Vor O Masina Stoc?


                          Join the next link:
                          http://www.loganclub.ro/forum/de_ce_...6.html?t=46526


                          Uite ce zice un coleg:

                          Originally posted by vyp75 View Post
                          Modificarile le faci din pasiune, eu cel putin ma unge pe suflet cad merg undeva si se uita lumea la masina, i-mi fac laude, inseamna ca e de bun gust si ma bucur ca e apreciata munca.
                          E clar pasiune si nu altceva.
                          Cei care le fac stock si le tin in continuare nici eu nu ii inteleg, pe cei care vor sa recupereze din investitie la vinderea masinii da.
                          Daca ai ajuns cu ea la un nivel, reusit e pacat sa o dai la intors.
                          Parerea mea........
                          Last edited by balacipaul; 24 January 2013, 01:55.

                          Comment


                          • Originally posted by Goodman View Post
                            In legatura cu intalnirile eu i-am zis lui Paul si o sa spun si aici ca sa stie toata lumea, mie programu nu prea imi permite sa ajung, fac si eu tot ce pot sa mai ajung pe acolo.


                            In legatura cu disensiunile de aici zic eu ca e mai bine sa terminati ca nu are rost, dar fara suparare pentru Adelin, Paul are dreptate, sa decida locul de intalnire cei care se duc cel mai des, noi astia care ne ducem din joi in Paste sa stam in banca noastra si ne ducem si noi cand si cand putem fara sa punem conditii poate cel mult sa ne dam din cand in cand cu parerea.
                            Paul poate organiza tot si eu stau tot in Brazda acum , mai putin este important locul de intalnire ci timpul pe care il avem fiecare si ora la care este sa nu ne aflam in alte parti din care nu putem pleca.
                            LoganClub Craiova

                            Comment


                            • Ce ne mai " face " unii de ras !!

                              Vedeti urmatoru' video :

                              http://www.220.ro/faze-tari/Romanul-...na/ZA8lJnEocF/
                              Attached Files

                              Comment


                              • Sa raspund si eu la subiectul de mai sus, ca vad ca sunt mentionat.
                                La mine a fost asa, am pus masina la vanzare cum era, jante, suspoensie,,,faruri, scaune, etc... am primit oferte de cacao, asa ca am zis sa o vand stock, mai amortizez din pierdere, iar cand am vandut tot ce era pe ea, am vazut ca am iesit chiar bine, si ca nu are rost sa o mai dau si mai bine o pastrez stock, pentru diverse ( dus la tara, masina pt tata) si asta a fost. daca as merge iarsasi cu ea zilnic, as face-o fix la fel. roti suspensie..
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google