Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ adelin - asa e la inceput pe urma se satura CB-ul de papat.....
    te ajut cu placere de fiecare data cand ai o chestiune pe la masina!
    Toate Bune !
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • consumul s-a stabilizat undeva in jur de 10,5 nu pot merge ca 'batrani' ma ia somnu la volan
      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

      Comment


      • e bine.....
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • anuntati-va daca veniti ! ora 19:00 Auchan (intrarea din spre C.Bucuresti)
          sigpicLoganClub Craiova #TIC

          Comment


          • Mihai.MMH am observat dupa montarea cb`ului plafonarea se face in 5800?
            inainte se plafona in 6100/6200 ???? eroare de calibrare fabrica?



            m-a intrebat un vecin daca se poate monta CB pe un renault clio B 2001

            eventual un pret informativ ?
            Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
            http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

            Comment


            • Nimic nou ..!?!


              Comment


              • Am facut cateva reparatii capitale mi-am luat alte telescoape , am schimbat 2 bucse la ambele brate , si bieleta anti-ruliu.

                Cateva poze cu telescoapele , am ales Monroe
                Attached Files
                LoganClub Craiova

                Comment


                • aSA ca pentru SF Nicolae ... ?

                  Felicitari !

                  Vedeti urmatorul link:

                  http://www.youtube.com/watch?v=RTYvCJ-i2DE

                  search youtube:

                  Prima impresie: Dacia Dokker

                  2 modele noi marca DACIA

                  uRmariti si arberele " ginecologic " ) al lu' Dacia :


                  http://www.youtube.com/watch?v=fv6GGPFZBIk
                  Last edited by balacipaul; 30 November 2012, 03:07. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • azi nu pot sa ajung, plec pe la tara.
                    sigpicLoganClub Craiova #TIC

                    Comment


                    • Eu azi am stat toata ziua pe bloc, am facut acoperisul !!
                      Nebunie s-a pus frigul , ba chiar a si plouat, ne-am udat putin !!

                      Voi ce faceti, cine vine joi la aeroport , ne uitam si noi la " liniute " !

                      Nu prea isi mai pierde lumea timpul pe forum , se simte faptul ca a venit iarna , toti fugim de frig ...dar cred ca-l putem invinge daca avem vointa, ma gandesc pentru weekend-ul viitor sa facem o intalnire undeva unde sa putem servi si ceva cald, un ceai , o cafea !!

                      In curand o sa vina zapada ... sper sa iesim la " o frana de mana " un drift ceva !!

                      Nut-ule, mai esti suparat ?!

                      Comment


                      • Nu colegule nu sunt suparat,nu pot intra suparat in noul an,mi-am facut o idee despre unii oameni si am unele retineri,dar in concluzie totul e bine.Te salut!

                        Comment


                        • Ma bucur sa aud ca este totu' ok. Fiecare om are defectele lui , mai multe sau mai putine ... este bine sa iertam si sa nu luam in seama anumite greseli sau gesturi poate uneori involuntare .

                          App. te-am vazut duminica dimineata parcat la piata la big-ul nou !! Defapt ti-am vazut doar masina !

                          Sa ne auzim cu bine ....

                          Abea astept sa vina zapada si sa facem o intalnire undeva unde sa putem sa ne dam cu frana de mana , sa facem cateva filmari !

                          Cine se baga !?

                          Comment


                          • eu sigur ma bag ca am anvelopele de vara pe masina daca nu raman intepenit pe undeva ca nu mai stiu unde imi sunt arcurile stock de la masina ca nu mai pot ridica masina sa pun anvelopele de iarna nu stiu cum o sa trec iarna asta

                            Comment


                            • )))

                              Pai ce domnule, tu nu o ai la fel de lasata ...cum o am si eu !!??

                              Eu am 64 cm si pe fata si pe spate .. am taiat o spira din fata si o spira jumatate din spate.

                              Maine merg sa-mi iau niste cauciucuri ...aproape noi de la cineva din filiasi !!

                              450 lei - 4 buc cu montaj si echilibrat !

                              Pretul este bun avand in vedere si faptul ca inca mai au cativa zimti dintraia ...de sunt pe ele cand sunt noi !!



                              Cred ca o sa avem parte de zapada cat mai curand !

                              Comment


                              • am 60-61 nu stiu sigur si anvelopele de iarna sunt 195/65/15 si sunt peste aripa treb neaparat ridicata altfel nu intra ma bate gandul la o suspensie reglabila dar nu sunt hotarat inca noua e cam scumpa si secand nu gasesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google