Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare 'Baietiiii

    cunoasteti vre-un posibil cumparator? vand loganu'

    an fabricatie 03/2007-preference
    km reali 35350


    imi cer scuze daca nu am postat corespunzator
    Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
    http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

    Comment


    • Am gasit o poza cu noile butoane pentru clima,m-a cam pus pe ganduri
      Attached Files
      sigpic
      Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

      Comment


      • Au un rol estetic mult mai ok decat precedentele!Recomand !

        Comment


        • Sunt ok butoanele, da ... am comandat si noi dupa cum vezi in comm-urile de mai sus, dar am luat numai butoanele ...


          Atasez 2 poze cu o DACIA NOVA / SUPERNOVA / SOLENZA ... nu stiu exact care din cele 3 este
          Attached Files
          Last edited by balacipaul; 13 February 2013, 02:25.

          Comment


          • Daca tot se sterg posturi sa se stearga si ineptiile tehnice ai abratiile unora !
            Cat despre raspunsul meu consider ca era in ton cu intrebarea, nu am vorbit urat, nu am jignit pe nimeni si nici in contradictie cu vre-o regula a forumului !

            Parerae mea.
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • Mihai , iar esti rautacios ... frate, unora nu le-a placut foarte mult scoala, poate tie nu ti-a placut altceva ( nu stiu ce ), se leaga cineva de tine...?? nu este prima data cand te iei de " gigi75 "

              Parca aveti 15 ani, ma jur !

              Daca tu pui o intrebare si noi te luam la misto, tie-ti convine ?

              Comment


              • Nu cred ca am pus intrebari "la misto".
                Nu am luat la "misto" pe nimeni niciodata, doar ca in cazul de fata, am exprimat o opinie in ton cu intrebarea userului gigi75. Data trecuta l-am corectat, in gluma sau in serios iarasi nu conteaza, oricum replica lui a fost ignorata .
                In plus eu consider ca in post (pe forum ma refer ) trebuie sa te exprimi clar, corect si coerent si din lecturarea forumului observ ca 99% dintre useri asa fac! Daca ai gresit ceava la lecturarea postului ai buton de edit prin care faci corectarea. In final este vorba de respectul care il arati colegilor de forum.

                Cam asta am avut de spus si in mod sigur daca imi mai aduc aminte de ceva voi spune!

                Legat de butoanele de arag pe consola de climatizare, vor schimba radical aspectul insa problema intervien la capitolul iluminare. Ele au o parte transparenta care indica "pozitia" de culoare verde parca. Ce culoare o rezulta in combinatia cu lumina albastra?!
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • Greseli de scriere se pot gasi si la firme mai mari, chiar si tu ai 2 in ultimul post:

                  " ceava " , "intervien" ... in fine !

                  Pai care lumina albastra, eu in consola am alb !!

                  Comment


                  • Daca esti "chitit" intr-o directie asta este, nu incerc sa schimb nimic, doar ca nu mi se pare echitabil si elegant ce ai facut.
                    Referitor la greselile mele...cel putin sunt toate literele acolo .

                    Nu ma referam strict la climatizarea ta ca e alba, ci in general ca predomina doua culori alb si albastru, si eram curios daca poate sa zica cineva ce culoare rezulta din albastru si verde sau ce culoare o fi plasticul ala!
                    Mai este mult pana departe ...sigpic

                    Comment


                    • Ai si un cuvant unde nu ai toate literele : " arag " - probabil vroiai sa zici "aragaz" ( de aici ce rezulta, ca nu ne respecti?... eu nu ma gandesc la asta)

                      Sunt unele chestii de care nu trebuie sa ne luam de oameni.

                      Daca tu m-ai intreba pe mine daca poti sa-ti bagi telefonul in buzunar si eu ti-as raspunde ca daca-i pui roti nu mai e nevoie sa-l bagi tu ca intra el singur, nu ti s-ar parea un raspuns deplasat?

                      Tie nu-ti convine cant se leaga cineva de tine, altuia de ce i-ar conveni ?


                      Da, asa este... depinde ce culoare are fiecare in bord !

                      Combinatia intre verde si albastru este turquoise !!
                      Attached Files

                      Comment


                      • Culorile butoanelor ramn verzi indiferent de culoare luminilor de la consola!

                        Comment


                        • Pai asa din poze dar live... difera nuanta !
                          @mrs nu cred ca ramane verde !

                          Nu cred ca este deplasata replica cu telefonul dar raspunsul meu ar fi fost pe masura, nu doar stergerea postului, doar e "smartphone".
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • tek_ids, daca stii sa raspunzi la subiect raspunde,daca nu stii stai in banca ta.eu nu am intrebat ca sa fiu luat la misto si nici nu fac misto de nimeni. nu inteleg de ce te tot iei de mine.daca nu iti convine ceva legat de mine spune.

                            Comment


                            • gigi 75, colegule personal nu cred ca te cunosc si nici tu pe mine.
                              Deci ca sa lamurim lucrurile :
                              1. Nu cred ca ti-am adresat vre-un cuvant nelalocul lui sau mai stiu eu ce jignire etc. pur si simplu e un comentariu si atat.Stau foarte bine in banca mea si asa cum am zis si la replica ta anterioara () ...daca ai treaba si eu te retin....
                              2. Unde ai vazut tu ca am ceva cu tine ? Ai urmarit posturile mele pe Logan Club si ai vazut ca te tratez altfel decat ceilalti colegi? Nu cred!!
                              3. Daca doreai sa aflii un raspuns te documentai inainte nitel, nu mult, cu unchiu goagle si puneai 2 sau 3 intrebari la obiect. Este exact ca si postul cu cotiera, sunt curios ai facut-o?! Daca da, felicitarile mele, daca nu....no comment.
                              4. Sa inteleg ca tu ai un 1,4 deci motor K7J si vrei sa pui chiuloasa de motor K4M si pe deasupra intercooler...de la ce masina?! Pana aici vrei sa stii raspunsul meu ? NU nu merge asta asa la prima vedere,fara modificari majore , dar daca vrei puteam aprofunda subiectul si poate ma mai ajuta si ceva colegi de forum mai priceputi ca mine, poate te mai documentezi si tu si astfel obtii un raspuns fundamentat.
                              5. A sterge posturile consider ca este un abuz !!

                              Eu asta am avut de spus si inchei aici pentru ca ....

                              " Vreme trece, vreme vine,
                              Toate-s vechi şi nouă toate;
                              Ce e rău şi ce e bine
                              Tu te-ntreabă şi socoate;
                              Nu spera şi nu ai teamă,
                              Ce e val ca valul trece;
                              De te-ndeamnă, de te cheamă,
                              Tu rămâi la toate rece. "

                              Toate Bune
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • gigi nu trebuie sa te superi sau sa crezi ca are cineva ceva cu tine,doar ca tu nu il cunosti pe tek_ids,este un om deosebit si cred ca lumea poate sa confirme ceea ce scriu,doar ca el mai si glumeste pe aici!vad ca ai si avocat,bvos!acum serios vb,si tu pui niste intrebari......(sa montezi pe 1.4 admisia de 16v,sau ce ce ai zis ca vrei),tu ai vazut vreodata un motor de 16v?in fine,va las in treburile voastre!
                                scz pt interventi,vroiam sa scriu mai multe dar mai bine ma abtin!
                                toate bune tuturor!
                                Last edited by pipan; 13 February 2013, 22:24.
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google