Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti va multumesc pentru faptul ca ati acceptat ca nu am putut sa ajung azi si ca ma veti ajuta si pe mine sa fac pozele...adelin ia si invata de la baietii...uite cum se face nu cu suparari...aici este un colectiv...nu esti la tine in familie!Multumesc Alin&Leo pt implicare!

    Comment


    • Deci sa inteleg ca am incheiat balciul de genul "eu i-mi iau jucarica si plec acasa la mama"...putem discuta si despre altceva?!
      De exemplu eu nu consider necesar deschiderea thread-ului cu spalatoria, putem discuta aici si daca ma gandesc bine era vb si de presiunea in roti in oferta gasita de Marius (DOW), sau ma insel eu?!
      @damon - citind acum ceea ce ai scris mi-am amintit ca ieri trebuia sa executam o lucrare printre picatele, nu? Si mi-am mai amintit ca de ieri de la pranz am laptopul in portbagajul masiniio avea bruma pe el....
      in rest sa speram ca noul coleg, adelin,se ca integra in colectivul LCCraiova.

      (ma gandeam sa pun cateva versuri din Glossa dar .....)
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • Mihai, am vazut ca ieri, catre finalul intalnirii, ti-a sunat de vreo cateva ori telefonul, am considerat ca nu era cazul sa mai insist si eu, iar timp zic eu ca avem destul, poate o comitem la urmatoarea intalnire!

        Comment


        • Pai daca ti-ai amintit trebuia sa imi zici, ca daca stai dupa telefoanele mele....vb cantecului ramai la mama flacau, joke man.
          O comitem inainte sau dupa intalnire...
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • chestia cu spalatoria ziceam sa ma ocup eu pt a nu ma lua in nume de rau si ma pot ocupa si eu de unele chestii daca este nevoie
            Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
            http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

            Comment


            • Salutare!!
              Sa nu ma "injurati", dar nu am timp sa recitesc toate postarile - vreau sa il intreb pe colegul DOW unde este situata spalatoria, ca stau cam prost si cu geografia, nu doar cu amintirile....
              Acum, ca tot se fac propuneri cu privire la alegerea unei spalatorii, v-as intreba ce parere aveti de spalatoria din Valea Rosie, de peste drum de piata??
              Putem incerca sa optam pt. o chestie gen spalatorie si service auto patronate de aceiasi persoana??

              AIN, desi MMH e reticent cand vine vorba de hartogarie, as vrea sa te intreb daca poti dezvolta nitel ideea cu asociatia sportiva...cred ca ar exista niste oportunitati si ar aparea alte perspective, desigur asta daca am stabili de comun acord sa procedam la "facerea/desfacerea" hartogariei la care face trimitere Mihai...

              Comment


              • damon:tu zici de ctt.du-te si discuta cu Eugen si vezi ce zice,dar nu cred ca scoti da la asta ceva mai in plus.mersi.poti sa ii zici si ceva de dulce din partea mea.la cata hartogarie vede Mihai in fiecare zi cred ca sunt de acord cu el.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • Cred ca despre spalatorie ar trebuii vorbit duminica la intalnire!Super ideaa lui Alin(Ain) ce cu asociatia sportiva!Mie unu mi s-a parut buna si oferta lui Marius DOW!

                  Comment


                  • Alin cred ca nu stie ce implica actele pentru Club sportiv, ar trebuii sa te gandesti ca din toate cluburile auto din Ro(NSL, Anonymous,etc) ,doar 3-4 au acte ...
                    I My Honda !

                    Comment


                    • Ma intreb cati dintre voi ati avut sau aveti firma proprie?! Asa cum zice Leo, stiu ce inseamna hartogaria atat din viatza de zi cu zi de la servici cat si in calitate de "patron" la propria firma, in vremurile in care legislatia era mult mai simpla, anii '90. Deci eu zic ca ne avantam in ape mai adanci decat cele in care putem inota! Este o parere, nu dati cu pietre. Cat despre spalatorie nu conteaza ce parere avem unul altul, sa se vina cu o propunere concretaasa cum a facut Marius (dow) sa se prezinte si discutam la intalnire...parerea mea!
                      Mare noroc aveti ca scriu momentan de te telefon ca asa am chef de pus nuste versuri....
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • teme pentru duminica:1.asociatia sportiva Logan Club Craiova.
                        statut,domeniu de activitate,fonduri cheltuieli de toate genurile,depozite marfa ,bani,sediu
                        chirii,balante,bilanturi,ong,fransiza,non fransiza,asigurari,etc.CINE SE POATE OCUPA DE ACTE,ALERGATURA SI SPONSORII DIN ZIUA DE ASTAZI.
                        2.spalatoria auto.
                        haideti sa gandim incet si sa facem treaba incet.
                        sper ca pana duminica sa pot face rost de statul unei asociatii sportive.
                        ideea este foarte buna,dar noi nici macar nu avem fonduri nici macar pt ''odorizante''.
                        eu nu suport ilegalitatile.

                        Mihai da drumul la versurile alea ,ca de mult nu am mai deschis un volum de poezie.
                        cele mai multe deschise in ultimul timp au fost cele cu dop.
                        Last edited by leo_negrescu; 29 November 2011, 22:12. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Originally posted by dan.moraru View Post
                          Am facut 3 variante posibile posibil pentru o bulina de pus pe luneta.In loc de masina pusa acolo,ar trebui sa fie o silueta de Logan dar nu am avut.Daca mai are cineva idei sunt binevenite.
                          Mai am o varianta de bulina pentru luneta,este facuta de cineva de pe patrutuning.L-am rugat sa o mai modifice putin,nu e varianta finala.Mai are si altcineva alte variante?
                          Attached Files
                          sigpic
                          https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                          Comment


                          • da,buna si asta.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Bun, foarte bun, imi place cum arata sigla asta !
                              I My Honda !

                              Comment


                              • uitati-va si la asta,este mai simpla,poate va place.ceva simplu.
                                Attached Files
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google