Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...fotografia în sine !

    Comment


    • dap , cum zice andrei fotografia in sine....este bestiala! respect pt fotograf!
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • Asteptam pozele de la intalnirea de azi de la Andrei fotagraful nostru oficial!Si cele cu bolidu meu

        Comment


        • Mihai, ii dadui talpa pe cateva stradute, rupeee!! Avem a multumi!

          Comment


          • damon:de la Mihai nu te poti astepta decat la ceva foarte,foarte.
            Mihai:vinul este vitalitate,berea este sanatate,iar apa este plina de microbi.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • ).....bago pe aia cu BMW
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • Alex;maine ca nu il mai stiu.
                Stefi:superbe,ridic mana in fata lui Andrei,dar trebuia sa pune-ti pozele la tine pe post.nu va suparati pe mine,nu va atentionez din rautate,dar la tine pe post chiar faceai furori.
                iti iesea faza superb cu PJJ-ul.chiar ca a iesit cu unicul,''fata aceea la temperatura asta a ofilit iarba in jurul ei''. Este de admirat ca a putut face asta acum la astea 10 grade.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • @damon - ma bucur ca este ok!
                  @ leo - thx de aprecieri, cu aritmetica stau mai prost !
                  Care-i faza cu bmw? Sper ca nu mi-a scapt nici un doritor de diagnoza astazi nediagnosticat?! Daca s-a intamplat , nu am facut-o cu intentie si recuperam data viitoare!
                  Toate Bune !
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • euuuuuuu scapat nediagnosticat!!!!

                    sapt asta ai oferte la legat alarme?
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Legat cu sfoara?!sa vedem miercuri cum e vremea si rezolvam. ma mir cum ai scapat tocmai u
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • glumea,stiu ca esti un domn!!!azi noapte am visat ca miau spart masina,si au cam luat tot din ea.....pe bune!!!COSMAR PT MINE
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • @ pipan - din cauza asta in cartea de telefoane sunt la litera D de la "domn"
                          Nasol cu visul, pardon cosmarul.....
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • ce sa ii fure, altceva decat alarma.lasati baiatul cu pozele sa isi faca treaba.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Pozele sunt pe topicul celalalt. Chiar nu am avut timp sa le pun mai devreme, plus ca se adauga si pana de curent de ieri seara ... Brestei !

                              Comment


                              • mersi andrei,nu trebuie sa te disculpi,fiecare din noi putem avea o problema si nu putem activa pe forum.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google