Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • adelin inainte de asta explica-ne si noua clar ce s-a intamplat,pentru ca nu vrem sa te retragi,iti cer asta in numele tuturor.

    tyger:cere si tu o explicatie ca vad ca citesti ce se scrie aici.scuze pt double.
    Last edited by leo_negrescu; 27 November 2011, 23:31. Reason: Automerged Doublepost
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Hy

      Am venit si eu printre voi
      Eu zic sa nu mai bagam toate prostiile in seam si sa ne concentram mai mult pe cea ce avem de facut pt acest club

      Comment


      • bine esti venit,aici discutam alte probleme in afara celor legate de intalniri.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • leo am mai cerut odata explicatii dar chiar nu imi dau seama din ce cauza l-am suparat
          sigpic

          Comment


          • in fine sa trecem peste asta lasand la o parte certurile si sa fim organizati cum se cuvine
            Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
            http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

            Comment


            • acuma chiar te rog sa imi spui ce ti-am facut de esti asa suparat??
              sigpic

              Comment


              • aduti aminte ce zisesi si dupaia vezi cine a gresit cu adevarat
                Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                Comment


                • Originally posted by stefiPJJ View Post
                  Intre timp poate imi gasesc si eu o FEMELA , care stie sa stearga geamuri
                  app vb lui mihai digitala sau manuala ?
                  sigpic
                  http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                  http://mik-anonym.blogspot.com

                  Comment


                  • adelin imi pare rau dar eu nu am vorbit astazi cu tine nu am avut ocazia, poate ma confunzi
                    sigpic

                    Comment


                    • in fine... sa fie treaba treaba si sa fie bine
                      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                      Comment


                      • adelin:revin si aici,nu cred ca trebuie sa te superi din orice,pt ca inca nu neam cunoscut inca,daca erai mai prezent la intalniri poate nu se ajungea la asta!eu zic sa incetezi cu chestiile astea!pe bune acuma,daca este chestia cu polishu,pe care il faceai la opel,tyger a glumit(eram langa el cand a zis)deci nu poti spune ca a zis fiind plin de el sau altceva!daca nu poti tine la gluma nu este nici o problema,incearca sa ne eviti!Acest club nu depinde nici de mine nici de tine,pt ca aici treabuie sa fie intelegere si ajutor din partea tuturor!!!nu mo lua in nume de rau,dar.....frate,nu mai fii ironic,cu stergerea ta de pe acest forum!!nu e frumos!!!!
                        in fine......felicitarile mele organizatorului pt astazi si pt toata lumea prezenta!!!!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • Originally posted by pipan View Post
                          adelin:revin si aici,nu cred ca trebuie sa te superi din orice,pt ca inca nu neam cunoscut inca,daca erai mai prezent la intalniri poate nu se ajungea la asta!eu zic sa incetezi cu chestiile astea!pe bune acuma,daca este chestia cu polishu,pe care il faceai la opel,tyger a glumit(eram langa el cand a zis)deci nu poti spune ca a zis fiind plin de el sau altceva!daca nu poti tine la gluma nu este nici o problema,incearca sa ne eviti!Acest club nu depinde nici de mine nici de tine,pt ca aici treabuie sa fie intelegere si ajutor din partea tuturor!!!nu mo lua in nume de rau,dar.....frate,nu mai fii ironic,cu stergerea ta de pe acest forum!!nu e frumos!!!!
                          in fine......felicitarile mele organizatorului pt astazi si pt toata lumea prezenta!!!!
                          da , ai perfecta dreptate ! in fine doar suntem oameni mai gresim si noi
                          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                          Comment


                          • Chiar nu imi aduc aminte sa fi zis ceva despre polish, dar aceasta chestie o vom clarifica mai bine la urmatoarea intalnire. La fel ca si adelin si eu sunt la a doua intalnire deci nu imi permit sa comentez sau sa aduc critici celorlalti participanti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Oameni buni, hai sa ne concentram pe masinile noastre, LOGAN,acu` pt. niste cuvinte spuse de unul sau altul din noi, ieri, azi, maine, zic eu manifestam maxima prudenta in a lansa o polemica evidenta ce poate degenera in formarea de tabere beligerante....
                              Mare ATENTIE, a nu se lua ceea ce voi spune in continuare ca un atac la adresa unuia sau altuia din colegii de club, dar e o vorba romaneasca care spune ca "Un nebun arunca o piatra in balta si 10 cuminti se chinuie sa o scoata"...
                              Cum ar fi sa ma apuc eu si un alt coleg sa ne dam "rotunzi" ca avem 16V?? Sau alt coleg ca are cine stie ce smecherie la masina si sa ii faca de 2 bani pe ceilalti membri??
                              In acelasi timp vreau sa spun ca nu e bine nici sa trecem usor peste discutiile contradictorii dintre membri, consider eu ca oportun ar fi sa mediem la intalniri eventualele "clinciuri"...
                              Adelin, esti tanar, n-ai muscat inca din viata, daca vrei sa accepti un sfat de la unu` care lucreaza zilnic cu oameni, si oameni din cei cu probleme, incearca sa tii seama ca exista temperamente diferite, care in diferite momente si situatii pot adopta atitudini care sa nu fie compatibile principiilor tale!!
                              Sper ca sunt si in asentimentul colegilor si te asteptam in continuare la intalniri!
                              Cu stima,
                              LEX

                              Eu is mai batran, deci voi evita englezismele, tigrule mi se pare normal sa aduci critici, la fel si ceilalti colegi, ok, puteti critica oameni buni, dar spuneti-o in asa fel incat cei criticati sa nu o ia ca pe un atac la persoana sau ca pe un afront.
                              Vorbesc la modul general si nu ma raportez la o anumita situatie.
                              Last edited by damon; 28 November 2011, 00:33. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • sunt mai dificil...incapatanat asta ma stica pe mine...in rest sunt o persoana perfecta ''''nimeni nu e perfect''''
                                Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                                http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google