Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iar a amutit toata lumea si nu imi place nici la sectiunea de intalnire ce se anunta suntem cam putini imi pare mie, hai sa ne strangem totusi mai multi.
    sigpic

    Comment


    • Am pus si eu niste arcuri sport ... + jante pe 17 '' , faza este ca sunt virtuale ! ;))

      Ce parere aveti ?!

      Cat de curand o sa cumpar niste arcuri ...vreau sa o cobor 3-4 cm !!
      Attached Files

      Comment


      • faza cu schimbatul de arcuri la masina mai depinde si de locurile prin care umblii cu ea eu spre exemplu clar nu as putea sa imi pun arcuri sport pentru ca ma mai duc si pe la tara si pe acolo nu am asflat peste tot
        sigpic

        Comment


        • si eu tot la fel, ma duc pe la tara. Ieri am fost cu ea pe la padure si am lasat o bucatica din ea pe acolo .
          sigpicLoganClub Craiova #TIC

          Comment


          • tocmai deasta zic ai dat cu ea pe burta de fiecare data cand iesi cu ea risti sa lasi cate o bucatica din ea, prin oras acelasi risc avand in vedere gropile de care dispunem.
            sigpic

            Comment


            • Cine ti le face ma in photoshop ?! Ca vreau si eu sa-mi faca ceva
              LoganClub Craiova

              Comment


              • La capitolul design un mare DA pentru arcuri si jante
                My ride: http://www.loganclub.ro/forum/dj_93_...an-t46927.html

                Comment


                • Shadow , intra pe link-ul de mai jos si spui ce te doare acolo, sunt multi baieti saritori !!

                  Pai da, si eu merg la tara... mai merg si pe la iarba verde dar nu vreau sa o las prea jos... un 3 - maxim 4 cm ar fi ideal !!

                  Sunt curios cat de jos este lasata a lui DOW , DNL si AIN ??!!

                  sTIE CINEVA?!

                  http://www.loganclub.ro/forum/masini...11530p141.html

                  Comment


                  • mult prea jos dupa parerea mea, la DOW aproape ca nu ai loc sa bagi un deget intre aripa si roata fata 5-7 cm zic eu ca are garda la sol in fata mai mult de atat mai mult ca sigur nu are.
                    sigpic

                    Comment


                    • daca te duci cu ea la tara nu are rost sa o lasi jos , mai bine ii pui niste cauciucuri + jenti putin mai late ptr o stabilitate mai bunicica. La mn sunt jentile mai late si cauciucuri normale, si se cunoaste diferenta fata de cele normale. Adica intr-o curba in care intram cu 80 (si ziceam ca ma rastorn) acum intru cu 100

                      De unde cumpar si eu niste pleoape model 2005 ptr golanu meu, ca am unele negre dar sau spart ptr ca au zburat
                      Last edited by RbN; 2 May 2012, 22:19. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpicLoganClub Craiova #TIC

                      Comment


                      • adeline, daca tu esti pitic cum draq sa nu-ti pui parasolar mare... in cazul lui URSU la cat e de " mic " ...daca-si mai punea si parasolar ca al tau sigur vedea tot in fata !! )

                        Comment


                        • daca imi aduc bine aminte...acum vreo 2 ani AIN'u avea inclusiv si parbrizu foliat

                          intentionez sa aplic alta folie pe geamuri...p`asta am pus`on graba...nu prea a iesit bine
                          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                          Comment


                          • eu zic ca sunt puse bine parasolarele si sunt destul de mari, nu o sa iti pui acum parasolar cat tot parbrizu
                            sigpic

                            Comment


                            • Stie careva de unde cumpar niste pleoape ptr faruri ?
                              sigpicLoganClub Craiova #TIC

                              Comment


                              • Cred ca poti gasi la orice magazin de piese auto ...cu profil DACIA !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google