Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In legatura cu DONATIILE ... cred eu ca fiecare dintre noi avem cate ceva prin masina, lucruri care stau degeaba si care sunt in plus.

    Asa cum am postat si eu ca am 2-3 becuri ..etc, asa puteti sa postati si voi... cu siguranta se va gasi un membru care sa aibe nevoie de cate un element !!

    Va rog sa verificati prin " debara , portbagaj , etc " si ce nu va trebuie ar fi indicat sa postati pentru donatie.

    Donatiile se fac doar intre membrii LCC !!
    ( adica.. daca un user oarecare ar fi interesat si n-a fost niciodata pe la intalniri sa fie refuzat )

    http://www.loganclub.ro/forum/donati...7.html?t=41767

    Comment


    • cam asa e cine are ceva de donat si vrea sa doneze sa o faca si clar doar in interiorul clubului, ne ajutam noi intre noi cu, cate ceva
      sigpic

      Comment


      • este un tip pe net care vinde masinutze Logan in miniatura.

        Pretul este 50 lei / 2 buc - transport inclus
        Attached Files

        Comment


        • misto dar unde in masina montezi masinuta?
          sigpicLoganClub Craiova #TIC

          Comment


          • ;))) :d pai ...o tii in casa de ornament ! sau o pui unde vrei tu ..chiar si in masina ;)

            Comment


            • interesant, uite sa ne doneze cineva la fiecare cate una din aia )
              sigpic

              Comment


              • ce nebun esti !!

                Comment


                • ma gandeam eu ca o sa primesc un raspuns de genu asta mai ales de la tine
                  sigpic

                  Comment


                  • eu as vrea pe albastru una, sa o pun pe bord da nush cu ce as putea fixao acolo. Daca as vrea sa o dau jos sa nu ramana urme
                    sigpicLoganClub Craiova #TIC

                    Comment


                    • nu cred ca ai cum sa o fixezi si sa nici nu ramana urme, numai sa pui banda dublu adeziva la fiecare roata si dupa cand o dai jos sa te chinui sa o iei de acolo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Salut baieti,

                        Ieri mi-am schimbat cauciucurile.. am luat niste Michelin-uri ...arata destul de bine 185/65/15 - 320 LEI / montate + echilibrate.

                        Voi ce mai faceti, fac pariu ca multi dintre voi intrati pe forum...vedeti daca a mai scris cineva ceva si iesiti ... nu mai ziceti si voi nimic, aveti fermuar la gura , pardon ...la tastatura !!?!!! wtf

                        Comment


                        • Paul daca ne musca tastatura de degete, ce ai? eu sunt toata ziua pe aici si mai si scriu si daca nu scriu aici scriu prin alte parti
                          sigpic

                          Comment


                          • Salut baieti maine ajung si eu iar la serviciu si o sa vad ce ati vorbit/facut.
                            LoganClub Craiova

                            Comment


                            • maine vezi cum faci ... sa ajungi la intalnire !!

                              Comment


                              • obligatoriu shadow trebuie sa fii acolo, se dau premii.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google