Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru intalnirea de maine nu se mai anunta nimeni !?!!!

    Comment


    • Adelin - nu e nici un motoras de ICS 5,6 , e un simplu telescop
      I My Honda !

      Comment


      • vreau sa iau si eu difuzor bara spate si am gasit pe okazii la 80 lei. ce ziceti ?
        sigpicLoganClub Craiova #TIC

        Comment


        • Cu siguranta este facut de SRL ... e bun ca pret, doar sa arate bine..sa nu fie " julit " !!

          Comment


          • poza asa spune
            sigpicLoganClub Craiova #TIC

            Comment


            • cauta in bazar aici sa vezi cati vand..sau la legatura cu Florin_dnf ca are el
              I My Honda !

              Comment


              • Originally posted by stefiPJJ View Post
                cauta in bazar aici sa vezi cati vand..sau la legatura cu Florin_dnf ca are el
                ms ptr sfat
                sigpicLoganClub Craiova #TIC

                Comment


                • Sambata ma ajutati sa " aranjez " si eu spoileru' fatza!!?

                  :d

                  Comment


                  • Sigur ca te ajutam Paul )
                    LoganClub Craiova

                    Comment


                    • Originally posted by balacipaul View Post
                      Salut baieti,

                      Vreau sa vedeti si voi ce am descoperit pe forum...
                      nu-mi vine sa cred ))) :o :P , voi ce parere aveti?!!

                      Pe mine, sincer...ma amuza!!

                      Chiar nu-mi place !

                      Voi?!!!


                      ( ma refer la proiectoare ) !!
                      colegii, nu stiu ce este asa amuzant la masinile astea, daca nu va place nu va uitati.
                      un tuning nu consta intr-o panza de flex, photoshop si 3 braduti la oglinda; omu si-a facut bara dupa cum a vrut el, fara niciun photoshop.
                      sigpic

                      Comment


                      • dap..ce sa zic...eu accept critici atunci cand vin de la persoane care chiar au muncit sau care au niste masini tuning in realitate nu photoshop sau mai stiu eu ce..si atunci cand sunt facute cu bun simt si constructive
                        stimabile domn balaci paul..dumneata ce modificari ai la aceea masina (dar in realitate nu pe pc)??
                        ma bucur ca am avut curajul sa fac ceva nou..inedit..voi???? photoshop!!
                        se gasesc unii cu doua cruciulite la retrovizoare mari guru in tuning..ce am facut eu in realitate voi faceti pe calculator!!
                        bara aceea este un "exercitiu" de imaginatie sa vad daca se poate..eu am ales calea mai grea..nu ca altii
                        respect deosebit Leo..acum il inteleg!!
                        BIG DISLIKE!!!!
                        multa sanatate
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • pot sa dau un LIKE la postul lui nairod
                          sigpic

                          Comment


                          • un like prin photoshop!!!..poti
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • Mda ...eu nu am vrut sa fiu rautacios cu voi sau sa va raspund la niste aberati pe care le ganditi si le mai si postati aici...inca ma abtin sa va zic ceva ..ca sa fiu totusi un domn cu voi..."aceiasi chestie ca si nairod ...acum il inteleg pe Stimabilul si marele domn LEO...e pacat de voi ..nu stiti ce ati pierdut ce om ..cum rar gasesti"...si sa revenim...fiecare isi face "Tuning" asa cum isi doreste...cand o sa ajungeti si voi sa faceti cu adevarat ceva la masinile voastre atunci o sa aveti dreptul sa fiti ironici....ca nu stiti sa apreciati asta se vede...dar pana la a fi ironici si un pic barfitori...Nu e frumos ce faceti..dar na va credem totusi ...sunteti o generatie de copii..care nu stiti mai nimic.....respectam totusi si noi cei din zona aceasta.pe cativa de la voi...care sau straduit sa-si personalizeze masinile ..si le-a si iesit..si inca ceva frumos....stiu ei care...si in mare restul va scris mai sus Florin si nairod...deci invatati de la altii si faceti si voi ,si apoi faceti remarci la adresa unora care chiar fac ceva unic si nu copiaza pe nimeni...Tuniningul inseamna AUTENCITATE......
                              Last edited by sebi8ta; 10 May 2012, 23:26.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • Ce va atacati domnilor intr-un asa hal !?!?

                                Scrie undeva ca este interzisa libera exprimare ?!!?!

                                Am revenit cumva la epoca Ceausista? WTF!??!

                                Puteti sa faceti un Poll cu like and dislike ...strict pentru respectiva modificare ( proiectoare ) si o sa vedeti ca intradevar sunt persoane carora nu le place si nu aveti voi cum sa-i convingeti ca este frumos un lucru pe care ei il considera exact invers.

                                ... multi au fost de parere ca este ceva unicat insa " destul de ciudat " !!

                                DL. NAIROD : chiar nu am nimic cu persoana ta, nici macar nu te cunosc, era o simpla parere , nu inteleg de ce te deranjeaza atat, e la fel ca la femei ( tie iti place o tipa iar mie nu ) e vorba de gust, stii tu : GUSTURILE NU SE DISCUTA.

                                Nu am absolut nici o modificare in PHOTOSHOP .... o singura realizare VT am avut pe " masinile voastre preparate la noi " pentru jante aurii ...si una cu arcuri sport!!

                                Si nu mai vorbiti "voi" ( exclus nairod ) in necunostinte de cauza ...va dati cu parerea "din auzite" de ce a fost ...sau nu a fost pe la Craiova, cine a fost mai om decat cine ... m-am saturat de pupincuristi !!

                                Nu cred ca am intrat eu sau alti membrii din LC CRAIOVA sa comentam posturile facute pe " meleagurile " dvs.

                                Eu daca am facut o afirmatie am facut strict pentru ceva vizibil ( o poza ) nu ca voi ...din auzite !! ;)

                                O seara placuta,

                                P.S: nairod ..bafta in continuare si nu lua in considerare nici o parere, faci ce vrei tu , sunt banii tai este masina ta... ceilalti pot sa-si dea cu parerea cum vor ei ... inca odata : GUSTURILE NU SE DISCUTA !!

                                Pozele pe care le am in " my ride " sunt reale, la fel si cele din albumul personal ...fiecare masina este unicata in felul ei ... am si eu cateva modificari vizibile daca stau bine si calculez adun cam 2000 E pe toate elementele adaugate !!
                                Last edited by balacipaul; 11 May 2012, 01:28. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google