Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paul ti-am zis imi deschid un magazin , si nu iti imaginezi cate necesita si la ce mi-am planificat si ce a aparut Incerc sa ajung din rasputeri , dar am avut foarte multe probleme pe cap , la un moment dat simteam ca nu mai pot sa ma impart in atatea locuri. Maine la 5 termin munca , sa vad daca am altceva de facut sper la 7 sa fiu acolo.

    Cat despre instalatia de freon a avut dreptate priteteul tau mecanic. Era doar presiune pe instalatie , am apasat pe supapa pana la urma si a iesit aer vreo 2 minute puternic fara pic de freon.

    Mihai te-am sunat sa te intreb , dar probabil ai fost ocupat , ti-as fi recunoscator daca m-ai ajuta. Nu este problema de freon ca bag iar freon dar eu caut un raspuns la problema mea si la unde a disparut acest freon.

    Acum 1 an jumatate cand am bagat freon prima data dupa ce mi-a spart "mecanicu`" ala teava a durat vreo 50 minute - 1 ora . Acum cand am bagat freon (fix un an la service win) in 10-15 minute mi l-a bagat. Ma gandesc ca nu au facut cum trebuie. Acolo a durat doar vidarea 25 de minute.
    Last edited by Shadow; 1 May 2012, 20:36.
    LoganClub Craiova

    Comment


    • shadow eu sper sa fim cat mai multi acolo printre care si tu, dar daca nu se poate pana la urma se intelege nu o sa lasi treburi foarte importante pentru a veni la intalnire si asta este valabil pentru toti.
      sigpic

      Comment


      • Mersi de intelegere , tu stii mai bine ca am si vorbit la telefon , chiar nu am putut sa ajung sa ne vedem 30 de minute.
        LoganClub Craiova

        Comment


        • e de inteles, stai linistit din punctul meu de vedere ai toata intelegerea.
          sigpic

          Comment


          • Stai calm Shadow... se intelege unde-s probleme, nu arde nimeni si nimic daca nu poti sa vii .

            Bafta in ceea ce ti-ai propus sa faci ... !!

            Comment


            • Incredibil !!!

              Salut baieti,

              Vreau sa vedeti si voi ce am descoperit pe forum...
              nu-mi vine sa cred ))) :o :P , voi ce parere aveti?!!

              Pe mine, sincer...ma amuza!!

              Chiar nu-mi place !

              Voi?!!!


              ( ma refer la proiectoare ) !!
              Attached Files

              Comment


              • Dislike pt proiectoare
                in rest e facuta cu gust;)
                Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                Comment


                • Originally posted by Christnacht View Post
                  Interesant dar parca e o broasca din fata )
                  Originally posted by Dany_DNY View Post
                  proiectoarele alea parca sunt din alt film, dar daca tie iti place e ok !

                  Originally posted by aleXpeed View Post
                  Fara suparare, nu-mi place bara aia deloc cu proiectoarele alea de nava amiral, e hidoasa.. strict parerea mea. In rest arata bine!

                  Originally posted by razvan_boss View Post
                  o mare tiganie cu proiectoarele alea..la prima oprire vei ramane fara talon
                  puteai incerca proiectoare de la renault kangoo sunt mai mari decat cele de logan
                  userul asta a ramas fara talon acu 2 sapt din cauza la proiectoarele alea din bara
                  uitate
                  http://www.loganclub.ro/forum/bv_09_...2.html?t=37952
                  Attached Files

                  Comment


                  • Gusturile nu se discuta...la mcv nu ar avea ce cauta proiectoarele ale pe mijloc in rest e ok!
                    berlina e sub ori ce criticabash:
                    Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                    http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                    Comment


                    • Poate vor oamenii sa alerge noaptea "dupe" iepuri
                      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/dj_93_...an-t46927.html

                      Comment


                      • Urata masina ... Deci are cineva vreo idee despre ce se intampla cu A/C -ul meu ?!
                        LoganClub Craiova

                        Comment


                        • cum sa iti pui asa ceva pe masina? mai era unu acum ceva vreme care avea in loc de proiectoare spoturi pe dacie.
                          sigpic

                          Comment


                          • Din punctul meu de vedere masina echipata cu astfel de .."ochi" este utila la ...iepuri, iepuroaice sau alte vietuitoare (dar nu cred ca e cazul de fata ). In mare, asa ochioasa imi palce deoarece este unica.
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • totusi parca prea ochioasa )
                              sigpic

                              Comment


                              • "ochii" aia-s la caterinca facuti asa!!! Deci n-au nici o treaba cu masina!!!
                                Logan Laureat 1.2 16V 75 cai - Blue EXTREM cu Personalitate
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google