Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am spus ca am montat o instalatie de xenon de 8k si nu mi-a placut cum bateau,+ca cele de 8k sunt prea tipatoare pentru 'Politie'

    sau accea instalatie era cam batranica de pe un bmw e36 care avea vrei 3 ani...in fine gusturile nu se discuta
    raman la varianta de 6k


    oricum nici farurile de logan nu sunt intocmai ideale pt a monta instalatie xenon
    -cum are StefiPJJ LUPA+xenon da!!!
    Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
    http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

    Comment


    • Mda, recomand 6000 k ...daca se poate ceva cu lupa ...ajunge pe la 550 lei

      Daca nu ai bani de lupa..mai asteapta !!

      ...............................................


      Cine stie unde s-a mutat DNI-ul ...in rovine la vila aia cu regim hotelier ?!!
      Last edited by balacipaul; 15 May 2012, 23:42. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • nu se mai stie nimic de DNI-ul am incercat si eu sa il sun ...si nimic...

        cine a discutat cu el...poate stiti si ce motive are ;)

        Last edited by adelin; 16 May 2012, 18:02. Reason: Automerged Doublepost
        Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
        http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

        Comment


        • Shadow.. ai montat termometru ?!!

          Daca nu, ce idei ai ..unde ai vrea sa-l pui ?

          Mi-a venit o idee pe moment ...ce zici de plafon undeva in dreptul oglinzii retrovizoare decupam in "mocheta" :S :P ...este oare o tiganie ?!

          Comment


          • mare tiganie domne mare , decat sa decupezi acolo mai bine il pui cu banda dublu izolatoare in stanga intre usa si volan
            sigpic

            Comment


            • Preteni, carcease de boxe pt usile fata nu mai are nimeni? Pe bani...
              I My Honda !

              Comment


              • Domnu' Stefi ... n-ai vrea sa ti le aduca la usa.. vino si tu la intalniri ...doar ce ti-a zis domnu' DAW ca are...si ca te serveste !! ;)

                Comment


                • Vin sambata ca termin la 4 :P La billa a ramas?
                  I My Honda !

                  Comment


                  • Da la Billa a ramas
                    LoganClub Craiova

                    Comment


                    • Domnu' ioNUT , ce ziceti domnule... v-ati pus jentile albe ..gata?!!

                      Celelalte ..MG-urile , le-ai vandut ?!!

                      Da bine cu astea ...sa stii !!


                      ;)

                      Comment


                      • chiar arata mult mai bn cu jentile astea. Mai stie cnv cv de DNI?
                        sigpicLoganClub Craiova #TIC

                        Comment


                        • am vorbit sambata ... nu, nu mai stie nimeni nimic !!

                          Comment


                          • salutare prieteni scuzatima pentru faptul ka nu am mai intrat si nu am mai fost la intalniri am fost si sunt plecat din localitate nu mai am nici telefon ma intork sambata seara in craiova vin k trenu si raman acasa si raman cu lucru doar in craiova si app imi scot si eu duminica masina si scap de problemele si stresu care l-am avut si imi cer scuze pt cosmin dar ma revansez sambata , paul las-ami si mie un msg cu nr tau sa te sunt de la cineva caci nu mai am nr

                            Comment


                            • Amortizoare spate SH doreste cineva ? Pret mic
                              I My Honda !

                              Comment


                              • DNI-ule te lasi asteptat mai are lumea treaba cu tine sa-ti faci si uh un ban si uh fugi de noi ! cand te intorci treci pe la mine sa rezolvam ce am discutat inainte sa pleci !


                                0746532095-dai un beep ceva sun eu ;)
                                Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                                http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google