Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha , sa vb cu MRS-ul sa vedem daca mai poate face rost de unul
    LoganClub Craiova

    Comment


    • sambata in nici un caz nu voi putea si miercurea nu stiu ....


      http://www.loganclub.ro/forum/dj92tic-t41844.html
      sigpicLoganClub Craiova #TIC

      Comment


      • Shadow, cu siguranta "nu va gasi" ... ;)) lasa ca ma interesez eu !!

        RBN - vezi tu cum faci..imposibil sa nu poti chiar niciodata !! ;)

        Comment


        • poate miercuri o sa vin, azi numai vine nimeni ?
          sigpicLoganClub Craiova #TIC

          Comment


          • Se strange lume si azi !!


            Poti sa mergi acolo la ...15:00, vezi pe intalniri lc craiova!

            LINK
            http://www.loganclub.ro/forum/intaln...=1#post1248220

            Originally posted by Shadow View Post
            Avand in vedere ca pe la multe cluburi am vazut Co-Organizator si pentru ca este nevoie de o mana dreapta propun sa se voteze pentru Co-Organizator.

            Propun urmatorul poll
            http://www.loganclub.ro/forum/co_org...6.html?t=41846
            Last edited by balacipaul; 22 April 2012, 12:08. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Paul e simpla chestia cu telescopu dai fuga la un centru din asta de dezmembrari daewoo si iti iei de matiz sau cum a zis DNL de Cielo Nexia ala e si ceva mai lung si nu mai tre sa dai gaura in aripa si doar sa scoti primul surub de jos de la aripa.
              sigpic

              Comment


              • merci mult... o sa caut de cielo nexia !!! miercuri o sa-l montam !!

                Comment


                • asa da-ne de lucru si miercuri , in legatura cu discurile si placutele de frana daca te hotarasti sa le schimbi ma anunti le iei si le schimbam la tine la bloc sau la intalnire cum vrei, cum iti e si tie mai usor.
                  sigpic

                  Comment


                  • ho asa...ca-i cheltuiala mare luna asta, defapt a fost, ca acum si daca ar fi ..nu mai e de unde : ))) ...pai ce sa zic, eu cred ca mai bine le schimbam la intalnire, ca sa devina un obicei de fiecare data sa facem cate ceva la cel putin o masina din club, sa nu fie intalnire fara activitate !! ;)

                    pana miercuri sigur fac rost de telescop dinala ..sau cum ii zice ;)) ungere scurgere ...!!

                    Comment


                    • eu mai astept cu schimbarile pentru ca vreau sa sa schimb si eu cate ceva, dar sa imi gasesc serviciu intai ca sa am de unde sa iau sa bag in masina, deocamdata sunt in pom si pomu e pe undeva prin spatiu
                      sigpic

                      Comment


                      • Toate la timpul lor !!!!

                        Nu te grabeste nimeni ;)

                        Comment


                        • Cu toate ca nu am nimic cu clubul vostru,tin sa precizez ca I-AM GASIT lui Shadow si lui NUT telescop!Asa ca Paule nu mai vorbi mult si prost si fara rost,mai si gandeste innainte sa vb ok?

                          Edit by Shadow : Mersi mult MRS-ule
                          Last edited by Shadow; 23 April 2012, 08:07.

                          Comment


                          • Lasa tati ..sa fiu eu ala care nu gandesc, care vorbesc si prost si fara rost!!

                            Felicitarile mele ca i-ai ajutat pe baieti , sa mai faci gesturi din astea ca sunt de apreciat!
                            App. ai PM cu raspunsul de la mine pentru " afirmatia ta" , ca eu nu ma dau in spectacol pe tot forumu' daca am ceva sa-ti zic iti zic in privat , bine!?! ;)

                            Dumnezeu' cu tine !!

                            Ceao !

                            Comment


                            • Discutati in PM mai multe. Paul , miercuri sau sambata s-ar putea sa iti dau banii pentru SMD-urile alea pentru proiectoare.

                              Ca sa imi pun boxe (Twitter) trebuie sa am statie ?! Asa ceva as vrea.
                              Attached Files
                              Last edited by Shadow; 23 April 2012, 08:18.
                              LoganClub Craiova

                              Comment


                              • Nu, nu trebuie statie... ;)

                                Eu pe sistemul HERTZ nu am statie ( permite ) , sunt alte boxe la care chiar trebuie sa pui ... depinde !! Dar strict pentru twitere .. nu e nevoie !!

                                Da, cum zici tu .. Discutam mai multe miercuri , pana atunci sa se anunte baietii

                                toate bune!

                                kiss

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google