Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne auzim maine la un telf si iti spun ce este de facut!!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • @pipan o sa te sun

      in rest toate bune si frumoase
      'my bitch car' este ca in prima zi functioneaza perfect

      salutari lui DJ08POG taximetristul tot timpu te vad in statia de taxi de la boracanu cu miere in rovine si de la posta in spre podisor
      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

      Comment


      • salutari si tie adeline
        sigpic

        Comment


        • Adeline nu crezi ca ar fii mai bine sa mai treci si tu pe la intalniri?am vazut xa tot timpu gasesti scuze k nu ajung..esti prezent numai pe forum!mai vrem si fapte,nu crezi?sau iti cerem prea mult?

          Comment


          • @93mrs nu imi cereti prea mult...

            loganu nu este al meu...e al parintilor... au avut si ei treaba cu masina :|


            vorba aia cand oi fi eu pe bani mei atunci sa comentez pana tunci stau pe burta
            Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
            http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

            Comment


            • Stai linistit ca nici masina nu este a mea este tot a parintilor,dar pe mine unu ma inteleg si nu au nimic impotriva,din contra!
              PS:Este o pasiune,nu o obligatie(sa te prezinti la intalniri)!salut....

              Comment


              • poti sa vi si cu altceva ... mai ales ca stai destul de aproape de locul intalnirii
                I My Honda !

                Comment


                • foarte adevarat ce spune stefi....anunti din timp ca nu ai cu ce sa vii si vedem cum rezolvam
                  sigpic

                  Comment


                  • a fost cineva sa spele masina?sunt curios cum spala!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • salutare tuturor,cam slaba activitatea pe aici!mai aveti multi porci de taiat?
                      sigpic

                      Comment


                      • @krystyan_ - deja am trecut la devoratul lor....
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • este de asteptat ca sapt astea sa nu fie activitate,dar sa speram ca revenim in forta
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • va fi un pic mai nasol pana dupa sarbatori.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Dragi colegi am si eu o intrebare pentru voi:
                              Stiti cumva daca difuzorul de pe ph1 se potriveste si pe ph2?

                              Comment


                              • se potriveste dar nu da asa de bine cum da pe ph1.....
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google