Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by leo_negrescu View Post
    foarte tare ,aici chiar totul este o gluma si o baza,dupa ce facem atatea, ne dam cu firma in cap direct,nu mai intrebam pe nimeni,ca asa vrem noi.si chiar va rog insistent sa ma excludeti.nu mai suport faze dastea.ascultati ce zic altii care mai nou nu dau sansa nimanui.vrem club ,dar noi ca sa dam 5 lei,pt o chestie nu avem ,dar fumam un pachet de kent la intalnire.
    Leo,poate nu ar trebui sa intervin dar cu calm si intelegere zic eu ca le putem rezolva pe toate.Stii ca Alex e mai repezit uneori dar asta nu inseamna ca e baiat rau.Sper sa va rezolvati micile probleme cu calm si fara stres...Si nu cred ca este cineva din micul nostru colectiv ma potrivit pt functia de organizator de intalniri decat tine!
    sigpic

    Comment


    • Perfecta dreptate Cristi !!
      Mai este mult pana departe ...sigpic

      Comment


      • de ce sunt eu repezit?pt ca nu mi sa parut normal useru?sau ca fumez un pachet de kent?in fine eu sincer am ramas fara cuvinte!va doresc numai bine!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • 2,10 2,10 proba! ma aude cineva?! Eu vad lucururile cam asa : "soldatul romanesc "a fost la datorie si a atars atentia asupra lipsei de bun simt a unui ... (nu pot sa ii zic coleg cu un asemenea ID). Leo eu ( si cred ca si restul colegilor sunt in asentiment ) vreau ca tu sa ramai organizatorul LCCraiova si sa ne continuam drumul care l-am ales.
          Mai tarziu daca e cazul pun si poezii.......:d
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • Daca Leo renunta la a mai fi Organizator , eu renunt la a mai fii membru Logan Club Craiova.
            I My Honda !

            Comment


            • Eu mi-s venit mai in urma si nu cunosc "gasca" prea bine, deci nu voi trage nici o concluzie. Mai mult, nu mai am nici masina, dar m-am simtit bine alaturi de voi si voi continua sa vin la intalniri indiferent cat de greu imi va fi. Hai sa fim puternici si uniti! Sus cu Logan Club Craiova!

              Comment


              • ai fost cu sefu la masina?
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • cu neica? rezultatul evaluarii meseriasului?!
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • O semnalizare a intersectiei.... " unicat ". Oare cum se procedeaza in cazul asta ?!
                    Attached Files
                    Mai este mult pana departe ...sigpic

                    Comment


                    • Unde se mai intalnesc baietii? Si cand

                      PS : La multi ani !!!
                      LoganClub Craiova

                      Comment


                      • Intalnirile au loc sambata si duminica la orele 15:00 in spatele restaurantului Prestige!Te asteptam !

                        Comment


                        • O mica boacana...Multumesc mult lui Leo si Alex pentru ajutorul acordat!Baietii de nota 2000 !Am fugit cu spoilarul la vopsit...
                          Attached Files

                          Comment


                          • Tek_ids, asta-i cumva semnalizarea drumului spre Urzicuta-Bailesti??!! Oricum e foarte tare daca-i pe acolo, am sa fiu atent, ca nu prea circul pe partea aia...Stopu` e pt. atelaju` aluia cu gardu`, nu vezi ca a dat cu caruta-n gard...deci acordam prioritate!!

                            @93mrs - cum naibii s-a intamplat?? sa rezolvi repede!
                            Last edited by damon; 13 January 2012, 23:00. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Dan la Rond la spalatoria aia pe colt era apa pe jos ,am franat brusc si nu s-a mai oprit dar am tras dreapta si m-am proptit in bordura si in funduletzu unui matiz !Spre uimirea mea matizul nu a avut nici o zgarietura .Maine trebuie sa iau spoilarul de la vopsit...

                              Comment


                              • @Lex - da intersectia drumului spre Urzicuta in Portaresti parca. Oricum e "beton" semnalizarea
                                @MRS - nasol momentul dar bine ca ai scapt numai cu atat!
                                Mai este mult pana departe ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google