Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cati km au farurile Paule.te-am sunat.anuntul acesta trebuia sa fie pe bazar de Craiova.
    Last edited by leo_negrescu; 5 March 2012, 00:44.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Originally posted by leo_negrescu View Post
      cati km au farurile Paule.te-am sunat.anuntul acesta trebuia sa fie pe bazar de Craiova.

      Cum suna: Cati km au farurile )) , stiu exact ce vrei sa zici, doar ca ... vorba romanului are multe intelesuri :P

      Sa tot aiba vreo 120.000 km ;) ( nu le-am schimbat niciodata, ca nu a fost cazul ) se prezinta bine oricum ...ti-am zis care-i singurul defect !

      Ma suni daca te hotarasti ca ....rezolvam!

      Comment


      • Salutare baietii

        Comment


        • salut.....:d
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • Kit distributie fara pompa apa Dacia Logan 1.4/1.6 8v

            Original 218 lei,
            Contitech 216 lei,
            Gates 216 lei .

            Comment


            • pompa de apa logan

              Salut baieti,

              Va pun si eu o intrebare....nu stiu daca este posibil sau nu !!

              Se poate schimba pompa de apa separat? 1.4 mpi

              ( vreau separat deoarece mai am 30.000 pana la schimbul distributiei )

              Comment


              • Practic este posibil , demontezi curelele, schimbi pompa de apa si le remontezi! Insa teoretic o curea care a mai fost pusa o data nu poate fi data jos si remontata si avand in vedere ca e vb. de cureaua de distributie...riscurile sunt destul de mari !.
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • exact cum am mai spus de cateva ori, doar schimbarea pompei de apa presupune si schimbarea din nou a curelei de distributie si din nou bani pentru manopera.
                  pentru o pompa de apa Hepu de 150lei care nu s-a schimbat odata cu distributia, vei plati inca odata cureaua de distributie vre-o 80 lei, manopera minim 200lei.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • mda .... inteleg perfect ce spuneti !

                    Si cand am schimbat distributia la " reprezentanta dacia " ...i-am zis domnului care a luat masina in primire ca as vrea sa schimb si pompa de apa ...dar el : " las-o bre ca merge asa "...pff , atunci mai astept vreo 20.000 macar desi ar mai fi cam 30.000 pana la schimbul distributiei.

                    Va multumesc de informatii.


                    Ceao.

                    Am discutat cu cativa din colegii de la LCC despre farurile angel eyes. Majoritatea sunt de parere ca o alegere buna ar fi farurile stock + montaj lupa h4 bixenon. Nu vreau sa-i contrazic probabil chiar au dreptate, sincer nu am avut niciodata ocazia sa vad cat de bine lumineaza cele stock + lupa. Mie imi plac mai mult (fizic) angel-urile cu faza scurta si lunga separata si lupa pe fiecare in parte.
                    Si as opta pentru cele pe fundal inchis ( negru ). Acum ca tot m-au bagat la banuieli, ma intreb : Oare ce model, ce marca, de angel sa fie mai " stralucita " ...eu acum am STREET STORM si sunt foarte multumit de ele ( la felul cum lumineaza seara) pe scurta am linia orizontului aproape perfecta doar ca au fost modificate de proprietarul anterior si vreau sa le schimb. ( am si inelele anulate la ele)

                    Toate bune.
                    Last edited by balacipaul; 11 March 2012, 22:04. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • pt Geordan:aici poti posta altceva in afara intalnirilor.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Multumesc Leo! Am priceput si aici o sa postez;)
                        Logan Laureat 1.2 16V 75 cai - Blue EXTREM cu Personalitate
                        sigpic

                        Comment


                        • 17.03.2012
                          PREZENTI LA INTALNIRE

                          MRS
                          DOW
                          BPM
                          ADE
                          un doctor printre noi Geordan,chineto-terapeut;) -NOU
                          PAI- cu Opel
                          DRS-NOU

                          MAINE 18.03.2012
                          PRETENTI---

                          1- DJ-35-ADE
                          restu anuntativa
                          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                          Comment


                          • oau deci avem doctor la club?! tare asta!
                            @ adelin - aici discutam orice in afara de intalniri.
                            intalnirile merg pe topicul dedicat.
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • le-a incurcat putin )

                              Comment


                              • Alex, ce ai patit la mana??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google