Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la-u muscat prietenii lui cei mai buni.iti dai seama cum este sa faci un antirabic chiar la o regionala.alcool=zero,cand distractia era in floare.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Intr-adevar, supliciu pt. Alex, sa stai pe uscat in timp ce toti ceilalti fac scufundari de mare adancime...

      Comment


      • e clar, alex are rau de "adancime"
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • am beut vin......pana la 4 dim......cum sa stau pe sec?????nu am avut voie sa beau tarie...si cum statea fratele jack langa mine.....dar au avut grija baietii de la bucale de el
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • Refacere grabnica!! Oricum, ar trebui sa tii seama si de sfatul medicului, daca ai trecut in vizita pe la el...

            Comment


            • Multumim Leo_negrescu pentru vizita la Mioveni de Duminica seara si va mai asteptam si cu alte ocazii! Speram sa fim si noi mai bine pregatiti...
              Ok, numele meu e Laur...

              Comment


              • Inary:imi pare rau ca nu am putut sta mai mult,dar mi-a placut compania voastra.sunteti baieti deschisi la orice subiect.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • - 93MRS

                  daca am fii toti figuranti s-ar alege prafu'

                  sa inteleg ca esti omu' lui LEO un fel de co-organizator


                  Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                  http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                  Comment


                  • ) Hai ca asta-i tare cu co-organizatorul`!Nu sunt omul lui Leo dar trebuie sa il respecti ca organizator si ca om!Are o varsta nu poti sa-i vorbesti cum vrei!Asta tine de cei 7 ani de acasa...Vino cu argumente de ce suntem noii figuranti!

                    ps:din partea mea nu esti MEMBRU LOGAN CLUB CRAIOVA! ;) asta sa o stii pentru tine!

                    Comment


                    • Originally posted by 93mrs View Post
                      ) Hai ca asta-i tare cu co-organizatorul`!Nu sunt omul lui Leo dar trebuie sa il respecti ca organizator si ca om!Are o varsta nu poti sa-i vorbesti cum vrei!Asta tine de cei 7 ani de acasa...Vino cu argumente de ce suntem noii figuranti!

                      ps:din partea mea nu esti MEMBRU LOGAN CLUB CRAIOVA! ;) asta sa o stii pentru tine!
                      in primu si ultimu rand daca sunt respectat respect si eu la randul meu
                      daca iti aduci aminte cand s-au facut poze sus la hala. . . v-ati luat repede de mine ca am polishat usa lui paul cu opelu rosu caravan 83PAI... mai exact prietenu lui dow'u

                      nu ma incalzeste cu nimic daca sunt sau nu membru LCC poate pentru tine e o mandrie
                      Last edited by adelin; 20 March 2012, 14:16.
                      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                      Comment


                      • Daca stai bine sa iti aduci aminte eu NU am fost la pozele pentru calendar!
                        Nu mai generaliza in legatura cu afirmatiile tale!OK?
                        Daca ai fii membru Logan Club Craiova,ti-ai da si tu putin interes!Nu sa vii cand vrei si cand nu vrei ;)
                        Si nu e o mandrie asta pentru mine!Nu eu sunt cel cu musca pe caciula!
                        Last edited by 93mrs; 20 March 2012, 14:25.

                        Comment


                        • Originally posted by 93mrs View Post
                          Daca stai bine sa iti aduci aminte eu NU am fost la pozele pentru calendar!
                          Nu mai generaliza in legatura cu afirmatiile tale!OK?
                          mai are cineva capsa pusa pe mine decat tu si leo...nu cred;)

                          tot adusasi vorba de respect pentru LEO,da respect pentru el,totusi are o varsta 37 de ani multi inainte sa fie sanatos...dar nu cred ca esti tu in masura sa ma judeci pe mine . . . pe viitor daca vor fii critici din partea lu Marius DOW,Paul Bpm...care m-au respectat de la inceput...si pot sa arunce o acuzatie
                          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                          Comment


                          • Mai baieti lasati cearta. Nu aveti altceva de facut?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by tyger89 View Post
                              Mai baieti lasati cearta. Nu aveti altceva de facut?
                              @ tiger89 daca 93MRS afirma unele chestii de prost gust;) observ ca este mandru de el.

                              TOTI SUNTEM LA FEL,DAR EL ESTE MAI PRESUS DE ORICE
                              Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                              http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                              Comment


                              • Stai linistit ca nu avem capsa pusa pe tine!
                                Nu te judec,dar vino si tu la intalniri implica-te! mai lasa masina ca tu de fiecare data cand vii esti calare pe ea!Mai ai chef si de mistouri pe deasupra!Sper sa iei si tu atitudine de acum incolo si sa te IMPLICI!Lasa certurile ca am vazut ca de astea esti bun,zimi tu mie mai e cineva ca tine cu certurile?

                                Este exact invers bai baiatule,tu esti ala laudaros si cu nasu` pe sus!
                                Sa iti dau un exemplu: am citit in posturile tale ceva de folie si bla bla bla(nu ma intereseaza),te laudai tu ca cunosti si ca ai cunostite,ca nu are politia sa iti faca tie nimic,nu mai e nimeni in craiova cu un Mcv,pff...si ai mai zis o perla la intalnire,dar o sa ti-o zic la intalnire!
                                Last edited by 93mrs; 20 March 2012, 14:44.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google