Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • varianta alba mi se pare ok. cand se dau la tiparnita?!
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • Legat de logo as zice sa ne hotaram la o singura varianta,masina ori alba ori neagra,parerea mea.
      sigpic
      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

      Comment


      • In legatura cu sticker-ele, care e legatura dintre Loganul Stanceworks/low(cum vreti sa-i spuneti), de pe stiker si Club ?
        In clubul asta sunt numai Logan-e pe burta si jante 10j ? Cred ca acel sticker trebuie sa simbolizeze subiectul clubului, un Logan !

        Comment


        • andrei pozele noastre de la sedinta foto pt calendare,sunt puse pe un dvd???
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • Nu le-am pus deocamdata.

            Comment


            • ok......am vb pt calendare si trebuie sa ne ducem cu pozele......
              duminica ajungi la intalnire?
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • Da, am vorbit cu Leo, vreau sa stabilesc ceva mai exact cu el, cred ca e mai usor sa ii trimit toate pozele pe YM, si sa le bagati voi pe un dvd.

                Comment


                • ok....uite id meu:bucuriamare
                  si le fac eu!!
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • stickerele au fost duse astazi,am comandat,5 pe fond alb si 4 pe fond negru.maine le ridic.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • @leo-multumim!
                      sigpic

                      Comment


                      • astazi vreau sa primesc si eu ........
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • Salut si eu baietii de pe forum in leg cu stikerele sunt faine o singura remarca vreau sa fac si eu.Ar sta mult mai fain scrisu (logan club sus pe semicerc si craiova jos) parerea mea

                          Comment


                          • astazi am luat niste stickere,ia uitati.
                            Attached Files
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • foarte tari........mie sincer imi placea sa facem pt toti cel cu rosu!!
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • Photo026.jpg

                                Photo027.jpg

                                Photo028.jpg
                                -ia uitati ce am vazut eu marti in parcare la Carmelita langa fostul liceu sanitar,foarte frumoasa masina,trebuia sa ne anunte colegu ca ajunge pe la noi,il primeam cum se cuvenea...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google