Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi pare sincer rau ca va certati...dupa ce ca suntem putini ne mai si certam!Ar trebuii sa va intelegeti ca sunteti oameni maturi!Nu mai fiti rautaciosi si haideti sa fim si noi uniti ca toti ceilalti colegi!
    O zii buna va doresc!

    Comment


    • si proverbu nu este valabil si pt tine?in fine,lasa baietii sa isi faca treaba si nu mai venii cu chestii dastea copilaresti!

      oferta la redac la schimb ulei+filtru ulei=100lei!daca doreste cineva.....
      Last edited by pipan; 23 February 2012, 21:20. Reason: Automerged Doublepost
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • Salutare tuturo baietilor din acest club.Cand o sa term cu prostiile acestea si cand o sa devenim si noi uniti ca altii si sa facem ceva frum pt acest club.

        Comment


        • stefi:termina odata cu ''strigaturile'' astea,daca nu-ti convine lasa-ne sa ne desfasuram activitatea in conditii normale.
          opreste-te odata,ca ai reusit sa ne destabilizezi pe toti membrii LCC.
          nu am ajuns eu sa ma justific in fata celorlalti pt tine.
          eu cred ca am facut ce a fost mai bine pt clubul acesta.
          daca vrei pot sa ma apuc si eu sa te fac de ras,dar las-o asa cum este acum.
          daca mai continui chiar fac totul sa ne lasi.
          ROG INSISTENT MEMBRII LCC,SA NU MAI RASPUNDA LA PROVOCARI.
          Last edited by leo_negrescu; 23 February 2012, 23:20.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • Leo, cand va fi momentul sa achizitionam calendarele, eu as vrea pt. inceput 2 bucati pentru birou. Cu stima!!

            Comment


            • va salut pe toti ,nu am ce zice ...dar am scris si eu ceva pe aici ca sa mai dau semn ca traiesc ,sambata vin la intalnire ,sa aduceti martisoare sa dam la fete in parcare)),hai ca sunt si poet...ce naiba...
              sigpic
              http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
              http://mik-anonym.blogspot.com

              Comment


              • noi aducem martisoare,dar fete cine aduce?
                calendarele sunt facute.le aveti la intalniri.contra cost.
                poze cu calendarele.
                Attached Files
                Last edited by leo_negrescu; 24 February 2012, 01:02.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • alte poze,scuze pt dublu post.
                  Attached Files
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • foarte frumos!abia ast sa intru in posesia calendarelor
                    alin ne bucuram ca ai revenit printre noi!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • sa uitam ce s-a intamplat saptamana asta.cateva poze cu noul obiectv.
                      Attached Files
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Leo, la cat mai multe astfel de cadre cu noua achizitie!!
                        Cand mai faci cate o iesire pt. relaxare in natura, musai sa iei si aparatul cu tine, poate la anu` pe calendarele ce le vom scoate cu masinile din club vom avea niste superbe peisaje de pe meleagurile acestei frumoase tari!!

                        Comment


                        • Promotie:

                          Ofer membrilor LCC leduri SMD la super pret:

                          Mai exact :

                          T10 - 4 smd - 8 lei / set
                          T10 - 8 smd - 10 lei / set

                          Sunt compatibile cu : pozitie, semnalizare aripa fata, plafoniera, torpedou, portbagaj , numar inmatriculare.

                          Pentru proiectoare H11 68 SMD - 40 LEI / SET ( STOC = 1 SET ) NOI!!

                          -------------------------------------------------------------------

                          Nu m-am bagat in discutiile voastre, eu sunt nou in LCC... insa, ar fi mult mai bine sa nu existe aceste discutii.

                          Ma bucur ca fac parte din LCC si cred eu ca o sa fie super pe viitor!

                          Va pupa PAUL ! :d

                          RECTIFIC :

                          Pentru proiectoare H11 68 SMD - 30 LEI / SET ( STOC = 1 SET ) NOI!!
                          Last edited by balacipaul; 26 February 2012, 15:42. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • salut paul ,multumim pt leduri ,din cate ai vazut au avut un impact bun la ultima intalnire
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                            http://mik-anonym.blogspot.com

                            Comment


                            • leduri

                              Originally posted by alin_ti_1031 View Post
                              salut paul ,multumim pt leduri ,din cate ai vazut au avut un impact bun la ultima intalnire
                              Merci ...merci frumos Alin, app. incantat de cunostinta , sper sa ne mai vedem la intalniri ca sunt multe de discutat ...am vazut ca esti priceput in mai multe chestii!!

                              Bafta.

                              Comment


                              • vand faruri logan stock originale

                                200 lei - 0747.849.856

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google