Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • marius sper sa fie singuru eveniment,sa nu mai ai parte de asa ceva si oricand poti conta pe noi!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • Cum arata si ce imbunatatiri are un logan vandut "afara"

      Salutarile mele tuturor utilizatorilor ...si mai ales baietilor pe care i-am/m-au cunoscut la intalniri (desi am fost doar la 2 pana acum).
      Azi am gasit pe YOUTUBE un filmulet cu un GOLAN vandut nu stiu in ce tara...poate depistati voi dupa numerele de inmatriculare.
      Am ramas surprins vazand cate imbunatatiri are ...fata de cele din Romania. Volan de SYMBOL, ceasuri bord schimbate, butoane inchidere/deschidere geamuri pe fiecare usa, comenzi audio pe volan , claxonul ca la SYMBOL.. super tare, ce mi-a mai placut : sunetul de la inele ..cand invarte de ele... "clic..clic..clic", formele acelea proeminente de pe bord. BELEA :d :x

      PREZENTARE

      http://www.youtube.com/watch?v=ZlZXW...eature=related

      TEST DRIVE:

      http://www.youtube.com/watch?v=NX_zJ...feature=relmfu

      Comment


      • frumoasa masina! pare sa fie din Portugalia...posibil sa fie fabricata in Maroc?

        Comment


        • eu zic Brazilia, si din cate cunosc componentele tot de pe la noi pleaca acolo ! posibil sa ma insel dar cine stie...poate ne zice cineva cu exactitate
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • mda....frumos logan!!
            ce ziceti,ne bagam si noi la regionala asta sa ne ducem mai multi??
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • Ar fi bine sa fim cat mai multi, mai scoatem si noi capu` in lume...

              Comment


              • intalnire 11.02.2012.pt un nou inceput.
                01-mcn.leo_negrescu.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • 2.kyd (am examen dar sper sa termin pana la 3 )

                  Comment


                  • @leo_negrescu - un nou inceput, Las vegas, Texas?!
                    ma bag si IO .....
                    Mai este mult pana departe ...sigpic

                    Comment


                    • LEX - nu promit ca apar la intalnirea din 11.02.2012, pt. ca trebuie sa ajung neaparat la tara. Daca reusesc sa ma reintorc in timp util in Craiova sun ca sa vin la locul de intalnire.

                      Comment


                      • mutati pe intalniri si treceti-va pe lista si cu precizari daca sunt.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Vedeti ca s-au schimbat datele intalnirii regionale de la Brasov si anume:16,17,18 Martie.
                          luam legatura,pentru a discuta.
                          Last edited by leo_negrescu; 10 February 2012, 23:40.
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • vizati cei care s-au anuntat deja...sper sa fac parte din cei care se vor anunta si vor fi prezenti....la reginola de sub Tampa!!
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • cred ca ma bag si eu la regionale,deci leo sa ma iei in considerare!
                              sa speram ca nu intervine ceva!
                              leo imi permiti sa prpun ceva?dar mai bine vb maine la intalnire
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • haideti sa va arat ceva frumos.niste poze facute astazi si de asemenea un test drive.noul mercedes ml 350.
                                Attached Files
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google