Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @leo-foarte frumoase stickerele,cel rosu da super pe parasolar,si mie personal mi se mai par foarte reusite cele din ultima poza
    sigpic

    Comment


    • cine stie cine este baiatu!!poate nu are cont pe forum!!crysti te astept la masa neg pt bara:d
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • Cel rosu il am si eu pe masina...stikerele au iesit super...mie unu imi plac!

        Comment


        • e din timisoara,mi se pare ca are si cont..
          zi id de mess alex
          sigpic

          Comment


          • bucuriamare
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • KRYSTYAN chiar a dovedit ca se implica,il propun ca si coorganizator, impreuna cu Mihai,care este deja,de cei ca ei am nevoie.
              Alex,Silviu,Alin astept parerile voastre.Sa nu crede-ti ca uit experianta voastra de aceea va cer parerea.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • eu unu sunt pro...pt ca este un baiat care incearca sa faca ceva!este un baiat care se implica,este prezent la toate intalnirile si cred ca merita sa fie co-organizator!!!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • leo,alex,va multumesc pt apreciere,chiar sunt miscat de propunerea lui leo dar cred ca sunt alti membri mult mai vechi si mai potriviti pt functia de coorganizator.tot timpul,din placere,din pasiune,si mai ales fara nici o pretentie,voi face tot ce pot,atat cat pot ,pt ca LCC sa prospere si membrii LCC sa fie cat mai numerosi.inca o data va multumesc pt.aprecieri!
                  sigpic

                  Comment


                  • Krystyan:nu trebuie sa ne multumesti,ai dovedit si cu asta basta,membrii mai vechi nu se pot implica.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • Leo, ati gasit un pic de timp ca sa vorbiti la spalatorie?? Niste vecini un pic paraleli cu bunul simt mi-au mozolit masina, as vrea sa dau o talpa sa vad cum iese treaba...

                      Lucreaza cineva la vreun copy-shop??
                      Last edited by damon; 10 December 2011, 08:07. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Lucreaza cineva la vreun copy-shop??

                        Am eu unu
                        I My Honda !

                        Comment


                        • Stefi, vorbim maine, am vazut ca te-ai anuntat prezent la intalnire.

                          Comment


                          • stefi,care este faza cu copy shop-ul.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • pai stefi zice ca are el unu si damon e interesat probabil de ceva de realizat acolo nu?!
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • Caut 2 butoane de ph2 cu impuls,ma poate ajuta si pe mine cine cu sfaturi...pareri?multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google