Bazar De Craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sony MEX-BT2500 220RON
    0761206686
    Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
    http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

    Comment


    • Originally posted by dan.moraru View Post
      Vand subwoofer MTX cu diametrul de 30 cm si putere 250 W Rms cu incinta sealed din MDF de 18mm mochetata si antifonata cu vatelina.Nu se dau separat,doar impreuna,pret 330 de lei usor negociabil.
      / difuzor subwoofer 12" diametru: 30 cm putere RMS: 250 W putere maxima: 750 W impedanta: 4 Ohmi raspuns in frecventa: 28Hz-200Hz sensibilitate: 92dB (W/m) excursie difuzor Xmax: 16 mm

      Vand statie SONY XM-ZR 602 2X100 W la 230 de lei usor negociabil.

      Sunt montate pe masina,se dau cu proba.Mai multe detalii la telefon 0723851189(Cosmote)
      Vand condensator Pyramid 1,6F 100 de lei.
      sigpic
      https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

      Comment


      • salut

        o poza se poate cu condensatorul..multumesc

        Comment


        • Doar poza asta,mai gasesti cateva in linkul de la My Ride,dar nu sunt doar cu condensatorul.Valabil doar pentru Craiova,nu trimit prin posta sau curier.
          Attached Files
          sigpic
          https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
          http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

          Comment


          • se vand urmatoarele:
            toba sport bastuck inox(finala)

            pret:300lei
            buton impuls orginal dacia
            pret:170lei
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • Vand amplificator MAC MPX 2500 - 2 CANALE - 600W MAXIM

              amplificator auto 2 canale
              putere:
              4 ohmi, stereo: 2 x 80W RMS
              2 ohmi, stereo: 2 x 120W RMS
              4 ohmi, in punte: 1 x 240W RMS
              raspuns in frecventa: 5 - 50000 Hz (-3 dB)
              THD < 0,05% (1 kHz)
              SNR > 100 dB
              filtre LP si HP variabile 40-300 Hz
              bass boost variabil 0-12 dB
              dimensiuni: 239 x 59 x 226 mm

              Pret - 250 lei

              GARANTIE !!

              Comment


              • Vand tapiterie Black line,noua,nu a fost pusa pe masina niciodata. Este exact ca cea din poza.
                Pret FIX 160 lei
                Tel: 0767698301
                Attached Files
                sigpic
                Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                Comment


                • Vand, sau schimb cu alt model, jante logan 4x100 cu 9j toate 4.Pret vanzare 950 Ron.Am si inele de centrare pentru logan.
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • vand cauciucurile mele: 205/50/16, goodyear eagle F1 gsd3, dot 2008, merg lejer inca 2 veri, unul are un snur de peste 1 an (nu am probleme cu presiunea etc), 600 ron toate

                    Comment


                    • Iti dau Rialurile mele !! Sau 800 Ron pe ele !! Astept un PM!

                      Vand Muzica de pe Masina :> formata din Woofer SPL 10" de 700 Rms si statie Magnat 2kw de 750 Rms :> pentru nebuni care vor sa sara tabla de pe masina ) Pret 350 Euro !
                      Last edited by 77sky; 12 July 2013, 00:11. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Statia sa vandut !! A ramas Subwooferul !

                        Vand Suspensia Sport de pe Masina !!Pm cine este interesat!
                        Last edited by DJBUZ; 13 July 2013, 15:13. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • valabil...
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • Salutare!
                            Vand bilet la mare aferent perioadei 30.07.2013-05.08.2013, in statiunea Venus la Hotel Sanda.
                            Pretul biletului este de 600 lei, fiind achizitionat prin programul vacante timpurii si include doar cazarea. Biletul este pentru 2 persoane.
                            Hotelul are 2 stele insa este foarte curat si se afla la 10 minute de plaja.
                            Pentru informatii suplimentare rog sa ma contactati prin mesaj trimis in particular.

                            Comment


                            • cumpar oglinzi prestige/ph2 cu capac in culoarea caroseriei.....
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • Activare CB Logan

                                Caut persoana din Craiova care stie sa activeze CB Logan (martie 2006).Am maneta cu CB si chip 6002.Astept un numar de telefon.Multumesc anticipat.Cu stima,IT.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google