Bazar De Craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand jante NEGRU MAT 4x100 r15' - ART NOI - prezoane + inele de ghidaj + capace

    USOARE: 6kg / buc

    Pret: 1.000 lei ( fara cauciucuri )

    Vand cauciucuri de iarna 185/65/15 SNOWTRAC REDESTEIN - ( mai merg 2 sezoane ) - 200 lei

    Vand cauciucuri de vara 185/65/15 MICHELIN ENERGY - ( mai merg 1 sezon ) - 100 lei
    Attached Files

    Comment


    • fetele de usa sunt vopsite cumva? si care ar fi ultimul pret?

      Comment


      • Sunt date cu un spray pt plastic...e ult pret la ele
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • S-au vandut jantele + cauciucurile de vara

          Vand cauciucuri de iarna 185/65/15 SNOWTRAC REDESTEIN - 200 lei
          Last edited by balacipaul; 1 March 2014, 23:27. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • vand scaune fata logan ph2 din 2009 pret 130 ron si cotiera+consola centrala 80 ron 0762646672

            Comment


            • .

              scaunele s-au dat,a ramas cotiera,consola centrala si frana de mana toate la 80 lei!
              Attached Files

              Comment


              • De o bara fata de berlina ph1 se impiedica cineva prin debara? Poate avea zgarieturi , nuprea ma intereseaza , o iau pentru modificat , astept o oferta insotita de pret. Trimit pe cineva din Craiova sa o ridice pentru mine , nu ne complicam cu posta/curier.
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • suna.ma deseara si rezolvam...
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • Lasa-mi numarul pe privat , mersi
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • Vand subwoofer EDGE 300W.
                      Detalii: http://www.amazon.co.uk/Edge-EDB12A-.../dp/B0031HP8B0

                      Pret 280 lei neg
                      sigpicLoganClub Craiova #TIC

                      Comment


                      • Originally posted by Teo21Din View Post
                        De o bara fata de berlina ph1 se impiedica cineva prin debara? Poate avea zgarieturi , nuprea ma intereseaza , o iau pentru modificat , astept o oferta insotita de pret. Trimit pe cineva din Craiova sa o ridice pentru mine , nu ne complicam cu posta/curier.
                        Din pacate Pipan nu o mai are , ii multumesc pentru bunavointa , in continuare caut
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • Bara Logan Ph2 culoare GRI PLATINE - VOPSITA INTEGRAL - capac carlig si catadioptrii !

                          IMPECABILA !!

                          Pret - 200 lei

                          Comment


                          • Vand

                            Vand arcuri sport Ta-technix pentru logan cu cate o spira taiata (fata + spate )pret 200 lei negociabil mai multe detalii la nr de tel 0724673350
                            Attached Files
                            HD-87-DLR

                            Comment


                            • vand spoilar faza 1 spate visiniu
                              vand statie-subwoofer auto jbl
                              mai multe detalii 0763833128
                              Last edited by C.H.T; 19 March 2014, 10:02. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • imi vand muzica de pe masina: macaudio sub si statie+condensator juice. folosite 1 an, tehnic 10, optic aproape 10. toti wattii sa vina la mine!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google