Bazar De Craiova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand statie cb president teddy asc

    Se vinde statie CB President TEDDY ASC . Statia functioneaza impecabil.O sa revin cu foto
    Pret 300 ron.
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • mihai....o vreau eu
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • ok ne auzim si ...rezolvam!
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • Vand jante Space Wheels cu buza pe 15,cu cauciucuri 195/50/R15.Latimea 7 J,ET 35 si distanta intre prezoane 4*100,merg pe Opel,Cielo,Golf,etc(merg si pe Logan,dar trebuie marita gaura de centrare).Pret 800 de lei.
          Vand LG Optimus Sol E730,aspect 9,5/10 si functional 10/10.Telefonul are folie pe ecran,se da cu incarcator,cablu de date,casti si o husa de silicon,pret 350 de lei.
          Vand vesta cu buzunare numeroase si sisteme de prindere rapida cu velcro Greutate: 590 gr. Talia ajustabila pe 4 dimensiuni Fermoar de inchidere rezistent la uzura Material textil rezistent (600 deni) Ideala pentru lucrul la exterior si la inaltime,este noua,nefolosita.Pret fix 50 de lei.
          Schimb capota bad boy look cu o capota normala(capota sa fie culoarea gris platine) si 200 de lei diferenta pret fix.
          Preturi fixe,fara schimburi,mai multe detalii la 0723851189 (Cosmote)
          Attached Files
          Last edited by dan.moraru; 21 March 2014, 20:11.
          sigpic
          https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
          http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

          Comment


          • Esenta parfum

            Esenta parfum, miroase foarte puternic. O fiola are 50 ml, pret 10 lei !

            Arome:

            - Fresh
            - Fructe Exotice
            - Capsuni
            - Lamaie
            Attached Files
            sigpicLoganClub Craiova #TIC

            Comment


            • revin fetele de usi ph2 fata la vanzare.....poze in posturile anterioare...dca le vrea cineva din craiova,asiguram si montaj!!
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • Originally posted by pipan View Post
                revin fetele de usi ph2 fata la vanzare.....poze in posturile anterioare...dca le vrea cineva din craiova,asiguram si montaj!!
                capacele de la geamuri si de la oglinzi le ai. Si clapetele de deschidere?
                sigpicLoganClub Craiova #TIC

                Comment


                • arcuri ebich

                  am un set de arcuri sport ebich dar provin de pe o honda prelude , cele de pe sapte se nimeresc dar pe fata este problema se pot modifica alea pe fata aveti ideii ?
                  sigpic

                  Comment


                  • clapetele nu sunt,la oglinzi gasim...si la geamuri,ce capace?

                    se adauga si o mocheta capota motor.....trebuie spalata
                    Last edited by pipan; 3 April 2014, 10:38. Reason: Automerged Doublepost
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • ziceam de capacele de la manivelele de la geamuri.
                      sigpicLoganClub Craiova #TIC

                      Comment


                      • Cumpar arcuri sport

                        Cumpar arcuri sport nu ma intereseaza de la ce firma sunt puteti sa ma contactati la nr : 0762593043, sau vbm aici pe forum.
                        sigpic

                        Comment


                        • hai cu fetele de usi...
                          se mai adauga un modul cu impuls pt butoanele de geamuri!pret 50lei
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • Originally posted by pipan View Post
                            hai cu fetele de usi...
                            se mai adauga un modul cu impuls pt butoanele de geamuri!pret 50lei
                            Salut, ai ambele capace de difuzoare la fetele de usi ?
                            Pune o poza cu mocheta te rog. Un pret pentru mocheta si fetele de usi ?
                            Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                            Comment


                            • Are cineva 2 aeratoare de donat/vandut ? Ma intereseaza inelele+"clapetele" sau macar inelele. Multumesc!
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • le am in masina....dai un tarrr si sunt ale tale
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google