Vreti Sa Râdeţi ! Bancuri, Glume, întâmplări Haioase Ale Membrilor L.C. DEVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu inteleg de ce la blonda ai cenzurat ...

    la Moritz nu
    Last edited by NCDHD; 5 October 2012, 20:38.
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Aici, deja....e Varza !!! Coca Cola....glume beton, am plans !
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Originally posted by Costi-bc View Post
        eu nu inteleg de ce la blonda ai cenzurat ...

        la Moritz nu

        eu nu inteleg de ce la blonda ai cenzurat ...

        la Moritz nu
        Dati-i ban,ori e balbait ori face misto de noi.

        Comment


        • Dă-i tu....e de-al tau !!!
          Sa te' njure pe tine....
          Last edited by kenjiro_sanga; 4 October 2012, 22:52.
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • cred ca deja am paraziti pe topicul asta cand intru mi se blocheaza netu. daca-mi dati bani intru mai des ...
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Sau limbrici !!!
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Originally posted by Costi-bc View Post
                cred ca deja am paraziti pe topicul asta cand intru mi se blocheaza netu. daca-mi dati bani intru mai des ...
                Sufla-n cablu de la net,sigur s-a infundat.

                Comment


                • sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • daca nu va potoliti va dau in gura
                    bere
                    Anisoara, 5 ani, vine acasa de la gradinita si spune ca a avut prima ei lecţie de viata.
                    Mama ei, foarte interesata, o întreaba:
                    - Si care e aceasta lecţie ?
                    Anisoara răspunde:
                    - Am fost umilita! A fost vorba despre copii. Pavel a spus că parintii pot cumpăra copii de la orfelinat. Maria a explicat faptul că puteţi cumpăra copii de la spital. Petrica a spus că poţi cumpăra copii din străinătate.
                    Mama ei a intrebat, râzând:
                    - Si de ce, ma rog, ai fost umilita?
                    - Pentru că nu am îndrăznit să le spun că tatăl meu şi mama mea sunt atât de săraci, ca au trebuit să faca sex pentru a avea un copil ...

                    - Stai jos, am ceva sa-ti spun...i-am zis sotiei mele.
                    - Ce e? ma intreaba ea, ingrijorata.
                    - Ti-am luat 200 de lei din poseta aseara.
                    - La naiba, Gogule...Era cat pe ce sa-mi sara inima din piept, nu alta! Credeam ca o sa-mi spui ca m-ai inselat cu alta femeie...
                    - Stai linistita, draga, i-am raspuns. A fost doar o prostituata...

                    ai 25 de ani?
                    esti plin de viata?
                    ai un caracter puternic o minte agerasi crezi ca esti gata sa rastorni si muntii?
                    te numesti Costel
                    INSOARA-TE
                    si o sa iti treaca repede !

                    Vine intr-o zi un vechi prieten in vizita pe la mine si-mi zice:
                    - Cum o mai duci, Costele? Te descurci aici?
                    - Destul de rau, prietene, ii zic, deschizand gemuletul. Sunt condamnat pe viata.
                    - Ingrozitor! Imi pare rau sa aud asta. Totusi, trebuie sa fii optimist, intre timp se pot schimba multe.
                    - Nu cred, ii spun. Sentinta a fost clara: "Pana cand moartea va va desparti"...

                    La scoala:
                    - Gigele, ce inseamna compromisul?
                    - Doamna invatatoare, daca mama vrea sa mearga la mare si tata la munte, evident ca se merge la mare, dar tata poate sa isi ia skiurile cu el. Asta este compromisul!
                    sau daca moc vrea la intalnire si Cosminea vrea la Brad compromisul e gata.
                    Cum a fost la Brad???
                    Last edited by NCDHD; 6 October 2012, 21:01. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Ion castiga 2000 pe luna. Sotia lui, Ileana, cheltuie 4000. Intrebare: stie Ion de existenta lui Vasile?

                      De ce m-ai inselat?
                      -Vroiam sa ma conving ca tu esti cel mai bun!
                      -Si de ce de atatea ori?
                      -Am redus marja de eroare!

                      Dilema pentru toți lenesii: cand o fi de-om muri, trebuie sa mergem noi undeva sau vine cineva sa ne duca?

                      Soacrele au fost inventate deoarece diavolul nu ispraveste peste tot!

                      Comment


                      • Aia cu soacrele....aia, da !
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Veverita lipseste o noapte intreaga de acasa. A doua zi vine toata smotocita, cu blana jumulita, vai de ea.
                          - Ce s-a intamplat? o intreaba sotul.
                          - Pai m-a prins bursucul, m-a dus la el acasa si trei zile m-a violat tot timpul.
                          - Dar tu lipsesti doar de o zi!
                          - Pai, am venit numai sa ma schimb si ma intorc.

                          Patru blonde se intorc de la mare. Prima spune:
                          -Ajung acasa si-i spun sotului totul: unde, cand si cu cine!
                          A doua se gandeste:
                          -Ce proasta!
                          A treia se gandeste:
                          -Ce curaj!
                          A patra se gandeste:
                          -Ce memorie!
                          sigpic

                          Comment


                          • baciul gheorghe intra in grajd sa mulga vaca , se pune pe scaun , pune galeata , incepe sa traga de tate de cateva ori , da vaca cu piciorul drept si varsa laptele .....- tu-ti natia matii de dobitoaca...... , se ridica , cauta o funie , leaga piciorul vacii de iesle .... - no asa ! ..... continua ritualul ..... dupa ceva vreme da vaca cu stangul si iar varsa laptele ....... se nerveaza baciul gh
                            eorghe .... si ii leaga si stangul de iesle - no acu te-oi mulge io !!!! , continua..... dupa ceva vreme da vaca cu coada si varsa .... evident laptele ! ...... se urca baciul gheorghe pe scaun in spatele vacii , scoate cureaua de la pantaloni , o leaga de coada vacii si o prinde de grinda , ii cad pantalonii si intre timp intra nevasta-sa in grajd - ce fc maaaaa....... ? - apoi ce sa fc , *** vaca ca de iti zic ca o mulg nu ma crezi !!!!!!

                            LUNI, zi de vizita:
                            “Cred ca le-am căzut cu tronc, chiar din prima seară a intrat la mine Costeluş de la celula 1.
                            Cu un pachet de margarină în mana dreaptă mi-a zis că vrea să-mi spargă pufarina şi sa-mi împingă lutul la deal, că el e condamnat la 25 de ani pentru dublu asasinat, să-mi dau curul la vorbitor sa-mi planteze un brad în el.
                            În a doua seară şi-a anu
                            nţat vizita Ticu de la 41. Fără margarină şi nebărbierit Un bădăran. M-a împins pe pat, manifestându-şi sincer dorinţa de a-mi sonda marmelada cu guzganul. Guzgan pe care mai întâi trebuia să-l caut la gingii. Ca pentru el viaţa nu mai înseamnă nimic, că are de stat 20 de ani, pentru tâlhărie cu viol.
                            Va daţi seama ca i-am servit-o tot pe aia cu asasinatul triplu, cu sadism, 35 ani de pârnaie. Şi guzganul lui Ticu s-a transformat brusc într-un hamster moale. Mi-am permis chiar să-l refuz când m-a rugat insistent să-i fac un tuşeu cu pixul.
                            Şi-ncetişor încet, lumea a aflat de fiorosul criminal de lângă budă şi toţi mă salutau lung şi respectuos. Va daţi însă seama că, de le ziceam adevărul, că sunt băgat pe şase luni că am downloadat de pe torenţi două episoade din Lassie se întoarce, ajungeam curva penitenciarului şi, vorba lor, mi se lărgea gura la borcan de nu mai puteam ţine gemul.”

                            Comment


                            • Porcos. porcos........
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • ma bag si eu cu o poza
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google