Drumurile si Traficul Rutier Din Judetul Hunedoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratilor, nu circulati pe DN, acolo pe langa Rompetrol, sunt niste gropi imense...ocoliti !!
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • toata centura Devei e varza, au incepit sa apara cratere si pe europeanul spre Orastie, traiasca base si prietenul lui umbrarescu asfaltatorul, sa traiasca amindoi ca morcovul.
      PS. nu uitati sa va platiti rovinieta
      Last edited by NCDHD; 30 December 2010, 11:44.

      Comment


      • Aici e politica, ne depaseste pe noi degeaba ne enevam. De pretul benzinei sa sa mai zic, de taxa auto, de asiguratea obligatorie la locuinta...

        Comment


        • Vai, vai...de p... noastra !!! cat este benzina, ce cratere sunt pe drum etc.....o tara lasata in voia lui X, Y, Z....PACAT DE NOI si de tot ce tine in a fi roman
          P.S. Ocoliti DN-ul....
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • DN , Deva-Brad , incep sa apara gropitele , cei de la drumuri ''asfalteaza'' acum la ''+ 30 de grade''...vai si amar de ''turu'' nostru.
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • Mda asa e toate drumurile sunt varza... In Deva, DN-ul si cateva strazi sunt pline de gropi; Hunedoara tot la fel mai ales pe calea Hunedoarei unde sau facut lucrarile, adica pe banda cum vii de la Hunedoara spre Deva sunt niste denivelari!!!; Deva-Brad in cel mai scurt timp va fi plin de gropi (mai ales daca o sa fie din nou deviata circulatie de pe DN1 din cauza reparatilor de la pod de la Alba Iulia); Nici Bradul nu e mai bun la gropi si DN-urile Brad-Abrud, Brad-Varfurile, apar gropi si denivelari! Asta e... sa speram ca daca se va face vreme buna vor repara si drumurle!
              ala' micu cu Loganu rosu!!!
              Micutzu Julyo...
              sigpic

              Comment


              • Julyo imi place ca speri !!! toate sunt varza, mai ales acu' dupa zapada si apa care ramane in gropi si nu iti dai seama, o ie-i in plin...
                Doamne fa ceva !!!
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • e dezastru drumul de la oradea la deva pe varfuri e nasol rau de tot sunt cratere nu gropi ....salutare tuturor

                  Comment


                  • Am trecut asta vara pe acolo, e foarte varza....daca zici ca sunt cratere, te cred...asa este
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • Cred ca mai rele ca acuma nu au fost niciodata.

                      Comment


                      • Sincer, nu ma mira cand schimb la directie, capat bara, tija bieleta, etc !!!
                        Eheeeee, de-ar vedea Nea Nicu, saracu' ar murii de 30 de ori....
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • De fiecare data cand vin de la Brad la Deva simt o "imbunatatire" a calitatii asfaltului si o "reducere" a numarului de gropi. De mai ninge odata o sa fie o adevarata aventura sa circuli pe drumul acesta!

                          Comment


                          • Saptamanal fac Deva Brad si observ o imbunatatire consistenta in gropi
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Eu de 2 saptamanii sunt plecat la Tulcea... Nu mai stiu cum e starea drumurilor in jud... dar aicea nu sunt de loc bune! Sa nu mint sunt cateva bunicele, dar restul lasa de dorit mult... In unele portunii se lucra si asta nu e rau ca am vazut se asfalta tot nu numa se peticea!
                              Bafta si Drumuri bune!
                              ala' micu cu Loganu rosu!!!
                              Micutzu Julyo...
                              sigpic

                              Comment


                              • Da-i la peste !
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google