Drumurile si Traficul Rutier Din Judetul Hunedoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in moldova n-am intalnit drumuri proaste, decat de la braila la piatra-neamt, si pe toata valea bistritei....cat a tinut drumul pe langa raul bistrita tot a fost naspa, inclusiv pasul prislop.

    in schimb in maramures, de la sapanta la baia mare e cam naspa denivelat si cateva gropi pe ici pe colo.

    si asa ca o paranteza....in 3000 km n-am vazut politie decat in borsa, in bicaz si parca prin suceava. in schimb in cluj nu puteam sa fac dreapta/stanga la o intersectie ca dadeam de militie plus ce era pe drumul feleacului.

    Comment


    • In Moldova fara suparare sunt drumuri foarte bune fata de ce este pe la noi...
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Mult mai dureaza pana se reface DN-ul.....e teroare frate cu gropile de pe marginea DN-ului de la McCDonald's incolo, feriti-va masinile de portiunea asta pana spre iesire...
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • Lasa ca se face autostrada peste 2 ani.

          Comment


          • Grija mare sa nu iti indoi jantele mai Mikebike....ca umblii mult pe la Deva
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • Am dat in vre-o bordura ? Nu-i bai ca-s de tabla.
              Daca m-ai vazut de ce nu ai facut un semn ?

              Comment


              • Secretare cand se va termina DN-ul la Deva !!?
                sigpic

                Comment


                • Mai Mikebike, cred ca prin noiembrie, asa se zice...da tu stii ca nu se respecta termenii plus si vremea sa tina !!!
                  Oricum ce au facut, au astupat cat de cat gropile de pe sensul Deva Arad de la McCDONALD'S incolo, ieri am vazut, dar atentie canalul Nu, DECI TOT MARE GRIJA !!!
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • Electriciene , de 3 zile pe relatia Santuhalm - Hunedoara stau in cascada MCV ! , nu sunt bani in bugetul politiei oare !? , aaaaaaaaaa scuze vin sarbatorile si trebuie sa isi faca bani ptr. prime de ,,craciun '' pacat de drumul expes european Santuhalm - Hunedoara pacat ca sa investit o gramada de bani si alti isi bat joc de drumurile noastre , adica traim in romania
                    sigpic

                    Comment


                    • costele da jos tablele alea pe care scrie 50 si atunci nu au ce sa-ti faca. nu mai exista restrictie de viteza si atunci sa-i dai suta linistit
                      Eu beau sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by costelHD View Post
                        Electriciene , de 3 zile pe relatia Santuhalm - Hunedoara stau in cascada MCV ! , nu sunt bani in bugetul politiei oare !? , aaaaaaaaaa scuze vin sarbatorile si trebuie sa isi faca bani ptr. prime de ,,craciun '' pacat de drumul expes european Santuhalm - Hunedoara pacat ca sa investit o gramada de bani si alti isi bat joc de drumurile noastre , adica traim in romania
                        Daca ai ceva de zis, zi-le lor nu mie.....sau vrei o pila....te rog, nu ma irita...
                        iar de drumuri isi bat joc..drumarii...vezi ce au facut cu soseaua ta "expes" ...Varza a la Hunedoara...
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • esti nervos secretare !? , poate vin la tine , adi si daca as vrea sa dau restrictile tot nu pot sa merg din cauza ca se lucra de un an de zile , isi bat joc de noi
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by costelHD View Post
                            Electriciene , de 3 zile pe relatia Santuhalm - Hunedoara stau in cascada MCV ! , nu sunt bani in bugetul politiei oare !? , aaaaaaaaaa scuze vin sarbatorile si trebuie sa isi faca bani ptr. prime de ,,craciun '' pacat de drumul expes european Santuhalm - Hunedoara pacat ca sa investit o gramada de bani si alti isi bat joc de drumurile noastre , adica traim in romania
                            da tu nu mai umbli cu masinile? nu mai ai permis la cfr?
                            masini stie costel ce sunt nu autoturisme

                            Comment


                            • nasule de ce nu faci diferenta intre masina si vagon !!! , ba eu umblu si cu masina si cu trenul ai ceva impotriva !? , deja deviem de la subiect , sa trecem la ..........Thread
                              Last edited by costelHD; 19 November 2010, 21:59.
                              sigpic

                              Comment


                              • am inteles domnul
                                on: azi am fost la Zam(nu dupa costel), drumul este ok, 2 mwceuri cu 4 checheti, 2 la ilia ,2 la tataresti, cred ca am vazut vreo 4 gropi pe drumul european.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google